MUDr. Marika Nesvadbová

Prosiměřice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 172, Prosiměřice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsem naprosto spokojen. Neměnil bych nikdy víc hodná a ochotná

Skvela pani doktorka se srdickem na pravem miste..vyslechne,poradi a pomuze :) da si s kazdym cas,kazdemu se venuje a proto si obcas clovek posedi v cekarne o neco dele,super pani. Eliska K.

velice příjemna,vlídná,lidská...vzdy dobre poradi,pomuze,naprosto perfektni doktorka.Tomu ovšem odpovídají ty řady lidí v čekárne :D

Paní doktorka je velice příjemná ochotná a vždy pomůže poradí a vůbec nikdy bych neměnila jsem rada že jsem její pacientka a ikdyž jsem se přestěhovala a bydlím dál žebych mohla mít doktora blíž tak raději si zajedu za paní doktorkou a vím že má cesta není zbytečná je opravdu moc obětavá vstřícná skratka kdyby se hodnotili doktoři tak jako zpěváci tak má první místo zajištěné mohu paní doktorku jenom doporučit !!Iveta Štanglová

Jsem s paní doktorkou naprosto spokojen. Je sice pravda, že se dlouho zdržíte v čekárně, ale práci kterou odvádí je na jedničku s hvězdičkou. Je vždy milá a lidská. Více takových lékařů...!! Marek Valenta

Velmi dobrá ochotná lékařka. Jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Víš, že hodně lidem vadí, že se musí u paní doktorky více čekat, ale beru to tak, že k vyšetření pacienta potřebuje nějaký čas. Nic se nemá urychlit.

Vždy příjemná, milá a ochotná. Jsem s ní velice spokojena.

K pacientům příjemná,laskavá a lidská, jsem spokojená.

Má zájem o pacienta a velice lidský přístup, který jsem do doby, kdy jsem se stala jejím pacientem u jiného lékaře nezaznamenala.

Velmi příjemná a zajímá se o pacienta, je vidět, že jí na lidech záleží.