MUDr. Marie Skotáková

Pediatr Více

Brodek u Prostějova 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Zámecká 370, Brodek u Prostějova

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nedoporučuji… první návštěva a hned si odnáším trauma.. snad jen já a né můj syn. Nejprve mi přišla pani doktorka docela sympatická, ikdyž jsem teda od naši bývalé byla zvyklá na mnohem lepší přístup.. (bohužel z důvodu stěhování jsme dr chtěli změnit ale tohle nebyla vůbec dobrá volba) když pani doktorka chtěla abych malému rozpálila plenku přišlo mi to vpořádku, pani doktorka ke které jsme chodili dřív vždycky trochu prohmatala bříško pod pupíkem a zkontrolovala, zda je vše vpořádku. Avšak tahle paní doktorka po sundání plenky malému ihned NÁSILNĚ stáhla předkožku.. ročnímu dítěti bez upozornění.. maminky CHLEPEČKŮ dejte si prosím pozor! Já už jen budu doufat, že z toho nebudou žádné další následky.. ale trpí chudáček dost.. prosím dávejte si pozor ať se to neopakuje… strašný zážitek.. šílené trauma.. tam už mě nikdo nedostane!

Od registrace u paní doktorky jsem byla odrazována okolím. Bohužel jsem nebyla zdatný řidič abych dojížděla k "lepšímu" pediatrovi a tak jsem zakotvila v Brodku. Po mých zkušenostech jsem neváhala a i s druhou dcerou jsem se registrovala u paní doktorky. Jak paní Skotáková, tak i sestřička jsou velmi milé a empatické. Vždy nám pomohou a i na sebemenší problém (déle trvající rýma) hledá paní doktorka řešení. Myslím, že jsou to profesionálové na slovo vzatí. Vždy odcházím s pocitem, že je pro nás děláno maximum.

Vůbec nerozumím, co to tady čtu za komentáře. Paní doktorka z nikoho nedělá pokusné králíky. Když jsem v osmi letech chytila angínu, která se po týdnu antibiotik zdála být vyléčená, zjistilo se, že mi to "sedlo" na srdce, měla jsem supraventrikulární tachykardii, a jediný doktor, který to poznal a stál si za tím, byla právě paní doktorka. Která mě okamžitě poslala do Prostějova do nemocnice, kde to vyvrátili a řekli něco v tom smyslu, že to není pravda, že se jen bojím, a proto mi srdce bije okolo 200 za minutu. Nebýt paní doktorky, tak mám srdce v osmnácti jako sedmdesátiletá babička. Následně mě doporučila na soukromou kardiologii, kde mě začali léčit a později doporučili do Brna, kde je lepší technika a více doktorů. Měla jsem tam skvělého pana kardiologa, který mě 10 let léčil a předepisoval prášky. Nakonec usoudil, že operace bude nejlepší řešení, a já jsem nyní, po radiofrekvenčí ablaci, zdravá, a doufám, že to tak zůstane. Je pravda, že většinu práce udělal pan doktor v Brně (ještě aby ne, je to kardiolog, co se na to specializuje), ale nebýt paní doktorky Skotákové, možná bych se k němu nikdy nedostala a mohla bych v osmnácti klidně čekat na to, až mi někdo věnuje srdce, protože moje už je "moc rozbité". Paní doktorce budu nadosmrti vděčná a budu ji bránit přede všemi, co o ní tvrdí věci, které nejsou pravdivé.

Pani doktorka je odborně vysoce erudovaná, ordinace je velmi moderně vybavená a vyšetření je precizní s pochopením pro malé i větší pacienty.
Moc děkujeme paní doktorce i sestřičce za vzornou péči a vždy příjemnou a milou komunikaci.

Chodila jsem k ní s mými dětmi, když byly malé, ale...nakonec jsem je začala raději léčit sama - co jsem si přečetla v chytrých knížkách (napr.prof.MUDr. Švejcar), bylo spolehlivější. Po jejích doporučeních se dětem zhoršil zdravotní stav. Přesné: mé děti - pokusné králíky pro p. doktorku.

Je dobrá

Musím reagovat na příspěvek ze dne 9.6. 2009. Jeden z těch příspěvků před vámi jsem psala a na druhý reagoval někdo jiný. Nechápu podle čeho usuzujete, že je psaný ze stejného PC. Pokud podle té značky v pravo nahoře.......Tak tam máte úplně stejnou. Asi budete z okolí Otaslavic, Brodku,... a internet máte též od pana Sedláčka. A nechtěla jsem si ulevit, jenom jsem psala pravdu!!!!!
Já osobně nikomu nic nevyvracím. Pouze jsem napsala svůj názor. Pokud nemáte žádné závažnější problémy, tak je vše v pořádku. Ale počkejte, až se vyskytne nějaký problém a paní doktorka si s ním nebude vědět rady. Pak místo toho, aby vás poslala k nějakému odborníkovi, bude vaše děťátko léčit sama a dělat si s něj "pokusného králíka". Já už jsem si to zažila a proto jsem už odešla k ODBORNÍKOVI, kterému důvěřuji.

Paní doktorka se k mému dítěti vždycky chovala jako k vlastnímu!!! Nemám co bych jí za ta léta, co léčila mě a ted i moje dítě, vytkla.
Ostatně je zvláštní, že dva příspěvky před mým jsou psané ze stejného pc. Asi si někdo chtěl ulevit...

Předchozího pisatele komentáře vyvedu z omylu, ani na očkování nestačí!! I pouhé dodržení termínů očkování je pro ni problém.Co dodat...

X

Nedoporučuji!!! Chodím k ní, ale důvěru k ní nemám. V případě nějakých problémů vždy vyhledám nějakého odborníka. Na očkování stačí.