Dobrý den, osobně jsem s paní doktorkou Johnovou i se zdravotní sestřičkou, která v ordinaci asistuje, strašně moc spokojená, kdykoli zavolám s nějakým problémem, je paní doktorka ochotná poradit a taky vždy poradí, když jsme se odstěhovali, nerada jsem děti přehlašovala k jiné doktorce, ale kvůli dojíždění jsem byla nucena, nedávno jsme se přestěhovali blíže a paní doktorka mi ochotně děti opět přihlásila k sobě jsem za to moc ráda, protože po zkušenostech s jinými lékaři jsem se jenom utvrdila v tom, že paní doktorka Johnová je opravdu nejlepší a moc moc všem tuto ordinaci doporučuji

Nejlepší

Je to doktorka která nemá přehled o svých pacientech moje děti jsem od ní odhlásila protože neuměla vyléčit oslobenou imunitu a dělala z malé pokusného králíka.Zuzana Brehmová

Dneska jsem se synem (1rok) šla na polikliniku. Věděla jsem, že naše dr už tam není. Vyšla dr Johnová a tak jsem se jí ptala, koho bych tu ještě zastihla, aby se mi podíval na malého. Odpověděla, že ona už tam není. Po dotazu, kdo tam teda je, se zeptala, co tedy malému je. Řekla jsem, že v noci se budil po hodině brekem (jindy spí celou noc), brečí, dopo měl teplotu 38,8. Na to mi dr. Johnová řekla, zda nemám nic na teplotu, řekla jsem, že ano a ona, že nemusím hned s každou teplotou běhat k dr :-( ale jestli chci, tak odpoledne je tam jiná dr, tak ať si přijdu. Informovala jsem jí, že doma mám druhé dítě, které mi nyní hlídá kamarádka, abych ho nemusela tahat sebou. Nic... takže jsem se sebrala a odešla domů. Odpoledne jsem se vydala na polikliniku znova a dr, která se na malého podívala, zjistila, že má angínu a posetý jazyk afty!!! Dr Johnová děkuji! Už nyní vím, že naše děti k Vám nikdy chodit nebudou
Šmeráková Helena

nedoporučiji z vlstní zkušenosto, která nebyla vůbec dobrá.
Kikdy mi moc nepomohla, když dcera byla nemocná tak mimo její ord. hodiny neměla zájem-vždy mi bylo dop. při zhoršení jděte na pohotovost.vydražela jsem u nímprotože jsem ja ko dítě byla její pacoenntka a bylo mo trapné odejít.nakonec jsem odešls jinam a jsem opravdu spokojená i s mojí dcerou. Takže nedoporučuji.

veronika

Je to nejlepší doktorka pro děti v Žatci. Vždy mi dobřeporadí a pomůže. Mohu jen doporučit

Posuzování lékařů je vždy z hlediska vlastních zkušenností a já mohu jednoznačně říci, že paní doktorky je ve svém oboru vynikající. Její ochota pomoci i mimo pracovní dobu a víkendech je z mého pohledu neobyčejná až výjimečná. Neznám doktora, který by sám osobně o víkendu přijel domu za svým pacientem.

Jsem velice spokojená chodil tam i manžel a ted tam chodí naše dvě děvčata nemám žádné připomínky

Hm to jo fakt moc dobrá, ale v čem.
v povídání tlachání sbírání drbů, více jí zajímá co mám na sobě než
jak se daří synovi.Mluví mluví ,ale neléčí. pořád jenom antibiotika a zase dokola.
Kolikrát jsem měla pocit, že neví co má dělat.pŘEŠLA JSEM OD PANÍ DOKTORKY A JSEM SPOKOJENÁ .TAKŽE NEDEJTE NA ÚSMĚVY A PŘÍLIŠ FAMILIERNÍHO CHOVÁNÍ ,ALE DEJTE PŘEDNOST KVALITNÍ ZDRAVOTNÍ PÉČI A JDĚTE JINAM. JÁ JSEM SPOKOJENÁ. ZDENA

JE MOC DOBRÁ