Zubní lékařství
Radlická 150/333, Praha

K paní dr.Kubové chodím již přes 15 let - je to nejlepší zubařka,kterou jsem poznala.Vždy milá,laskavá,citlivá a perfektní profesionálka.Škoda,že takových lékařů není více !

Zatím nejlepší zubařka co jsem poznal.

K p. dr. chodím už mnoho let a jsem s ní velmi spokojená. Vždy se zajímá o mé akutní problémy a je vždy ochotná se věnovat jejich řešením. Naštěstí poslední návštěvy jsou vesměs skutečně jen preventivní. Nikdynemám pocit , že obtěžuji jako u některých jiných lékařů. Děkuji a přeji tako hodně zdraví

Najít dobrého zubaře je dneska vážně těžké ale tato paní doktorka patří k těm nejlepším. Zbavila me strachu ze zubare a vsechny kazy mi spravila na vybornou. navic je chapava a tolerantni.

Paní doktorka je jedinečná lékařka, díky které se již nebojít chodit pravidelně k zubaři. Je velice milá a přívětivá. Jako lékařka je opravdu výborná. Jsem ráda, že existuje po mým dřívějších velice špatných zkušenostech s jinými lékaři. Moc jí děkuji.