Praktický lékař pro děti a dorost
Frýdecká 439, Praha

Byli jsme naštěstí jen jako u zástupu, ale stačilo mi....na 14denní prohlídce miminka chtěla syna pouze převážit a ještě se mi ptala proč nás k ní vlastně naše doktorka posílá.... pořádně se na syna ani nepodívala, ale když si 2x úplně pidi ublinknul do loutka, tak to hned, že ho přežírám (doslova její slovo), že ho musím kojit ne dřív jak po 3-4hodinách. Zkrátka stará škola..... každopádně o 2 dny později jsem volala, jelikož syn začal zvracet obloukem - mluvila jsem pouze se sestrou, která mi sdělila:"tak snad Vám doktorka řekla jasně, že ho přežíráte!" To že tyto stavy jsou i v noci, kdy opravdu byl interval cca 4h, už si vysvětlit nenechala. Nicméně po návštěvě pohotovosti v Motole byl výsledek takový, že syn má ztluštělé střevní kličky a jelikož jsme neměli odkud chytnout nějakou virózu, tak doktorka v Motole to přisuzuje na ABKM (tu měl jako malý i starší a já sama mám intoleranci).Po 14denní dietě se zvracení rapidně zlepšilo a to kojím stále tak, jak se pí Hudečkové nelíbilo.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je moc milá, ochotná, emaptická. Problém je se k ní dostat nebo objednat, protože sestra se vůbec neobtěžuje zvednout telefon. Můžete volat ráno, dopoledne, odpoledne, v ordinačních hodinách i mimo ně, třeba 10 krát denně ... a nikdy se nedovoláte... :-(

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Skvělá zkušená doktorka, velmi milá a profesionální. Chodíme s ní 10 let. Bohužel ta její nová zdravotní sestra je neochotná a arogantní.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka i sestřičky jsou sice milé ale léčba je zkrátka nedostačující. Paní doktorka nemá zájem řešit příčiny. Vyléčí pouze některé příznaky a někdy ani to ne. Profesní přístup je zkrátka tragický.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

S paní doktorkou jsme maximálně spokojeni i se sestřičkou vždy moc milé a vše vysvětlí a i názorově se shodneme

Pani doktorka, je skvela,vzdy poradi a pomuze. Jeste se nestalo,ze by pani doktorka byla neprijemna a to plati i o sestricce. K pani doktorce jsem chodila i ja jako dite a proto jsem si ji vybrala i pro sve deti. A jsem rada,ze jsem mrla to stesti a k pani doktorce jem mohla prihlasit sve deti. Ja jsem naprosto spokojena. Marketa

Máme tu nejlepší péči. Chodíme za páni doktorkou od roku 2005. Hrozne moc prijemna. Ani jedenou ne naznačila ze jsme cizince, jak to většinou bývá. Přeji paní doktorce hodně štěstí a zdraví. Proste je nejlepší.

Moc milá paní doktorka i sestřička. Musím opravdu taky napsat něco na ty negativní názory, protože se hodně píše z roku 2011 o nové sestřičce a my přitom k této doktorce chodíme od roku 2009 a sestřička je tam stále stejná a tato je opravdu moc milá. Mě se ještě nestalo, aby jsem v čekárne čekala déle než 5 min. díky objednání a je fajn, že i když ráno zavoláte že máte dítě nemocné, tak vám poradí v kolik přijít, aby jste zbytečně nečekali v čekárně. To je mi naopak sympatické. Než někde čekat 2 a více hodin. Paní doktorka vždy vše vysvětlí, zeptá se na případné dotazy. A nebo pošle na odborné oddělení, když je třeba. Rady po telefonu velmi oceňuji s tím doktorka nemá vůbec problémy, případně řekne, kdy máme přijít.Starší dcera se sem vždy těší. i díky hračkám v ordinaci. Mladší dcerka si teprve zvyká, ale ve svých 3. měsících už se na doktorku taky směje, i přesto že zatím dostává většinou injekce kvůli očkování :-D
P.S. a jsem velmi vděčná za to, že se dcerka nemusí bát nějakého bílého pláště

Je mi ouzko když čtu negativní názory a dovolte mi nesouhlasit! Paní doktorku znám 16 let, přesně tolik kolik je mým dětem. Tuto pečlivou, laskavou, maminkovskou, chytrou a spolehlivou lékařku svým dětem jen tiše závidím,:)
má mojí naprostou důvěru, když byly děti miminka a já zoufalá jsem volala do ordinace o pomoc věřte, že jsem se nemusela s dvojčaty táhnout do ordinace, ale doktorka přišla ke mně domů. Pojímá mně hrůza, že za dva roky budou moje děti dospěláci a budeme muset pediatrii opustit :/ Obávám se, že doktora jejich kvalit budeme těžko hledat. Paní doktorko máme Vás rádi ♥

Pi.Hudeckova opravdu vzdy rada poradi, na preventivnich prohlidkach s milym usmevem chrli informace z ucebnice pediatrie
a sebejiste odpovida na jakoukoliv otazku - kazda maminka je nadsena.
Zvrat nastava pokud prijdete s nemocnym ditetem. Po kratke prohlidce prichazi diagnoza "Viroza" a pani doktorka vas posle
domu s doporucenim si koupit slanou vodu do nosu a mucosolvan.
Nam se to stalo dvakrat s invervalem pulroku.
Dcera (tehdy 1,5 roku) mela horecky 39-40 6(!) dnu v kuse, zadny paralen a nurofen nezabiral, p.Hudeckova
nam celou tu dobu dusledne opakovala mantru "viroza-nurofen-paralen-zabaly-viroza- treba preckat". Cekali jsme.
6 dnu jsme se snazili udrzet teplotu alespon na 38, porad zabaly, nurofen-paralen.
Na 6-ty den uz to bylo opravdu moc, a ejhle - pi. doktorka nam doporucila CRP (zakladni diagnosticky krevni test ktery vam
na pockani udelaji i na detske pohotovosti - ale kdo to tehdy mohl vedet, nejsme preci doktori).
Hodnoty testu byly velmi vysoke = bakterialni zanet, ATB, horecka ustoupila do nekolika hodin.
Asi pulroku na to - podobna situace - vysoka horecka, navsteva u pani doktorky a vida - jasna diagnoza VIROZA.
A doporuceni? Necekane slana voda do nosu a mucosolvan. Ale my se ucime rychle a proto jsme pozadovali
CRP (vidina dalsiho tydne v horeckach nas opravdu nelakala). Pani doktorka s vytkou v ocich prohlasila "CRP pisi jen tehdy
kdyz si nejsem jista diagnozou". Uz jsme k ni nesli, nema to cenu. Rici "Je to viroza" umim sama a mucosolvan se prodava
bez predpisu. Nakonec jsme resili nemoc v nemocnici Na Bulovce, samo ze zadna viroza to nebyla, jednalo se
o bakterii Moraxella (ktera se mimochodem zjistuje vyterem z krku, ale tak pokrocile techniky vysetreni
p.Hudeckova zrejme neovlada).
Takze vazene maminky, pokud chcete usmev a naucene informace z ucebnice - pi.Hudeckova je pro vas tou pravou doktorkou,
ale pokud chcete mit jistotu ze diagnoza prijde spravne a vcas - zkuste nekoho jineho.