Terapeutická praxe BRNO

Přijímám: dospělí, děti od 7 let
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Individuální psychoterapie (50 minut) • 1 500 Kč

Konzultace online • 1 500 Kč

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Nejčastěji hledané služby

Individuální psychoterapie (50 minut)

Konzultace online

Párová konzultace (50 minut)

Párová konzultace (80 minut)

Kozí 26/4, Brno

1 800 Kč

Terapeutická praxe BRNO

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Více naleznete na webových stránkách: https://brno-psycholog.online

Jmenuji se Magdaléna Ševčíková a je mi 36 let. Mým zaměřením je systemická rodinná terapie. Pracuji jako rodinný a manželský terapeut a také jako terapeut na soukromé klinice. Zaměřuji se na práci s dospělými, dospívajícími i dětmi. Mám zkušenosti s rodinami s dětmi s poruchou autistického spektra, jako školní psycholog a asistent pedagoga s dětmi na ZŠ.
Nejčastěji se u dětí setkávám s tématy: nízká sebehodnota a psychické problémy, školní potíže, nerespektování autorit, poruchy chování, chybění otcovské figury, neplnění domácích a školních povinností, rozpad rodiny a následný vliv na děti.
U dospělých řeším nejčastěji: nízké sebevědomí, nejistota, rozhodnutí odejít/zůstat ve vztahu, konflikty s bývalými partnery (vazba přes děti), samota, domácí násilí, závislosti.
U partnerů je to: potíže s komunikací ve vztahu, krize, před-po- a rozvodové poradenství a následné rodinné uspořádání.
V rodinné terapii se setkávám s tématy jako: děti jako svědci domácího násilí a jiná traumata, problematika dospívajících dětí, rozvod rodičů, dítě s poruchou chování.
Ráda do terapie zapojuji další rodinné příslušníky.

Umístění: Terapeutická praxe BRNO Individuální psychoterapie (50 minut)

Magda je skvělá. Má výborný vhled do různých životních situací a dokáže dobře porozumět jak osobním, tak vztahovým problémům. Díky jejímu přístupu se cítím pochopená. Je empatická, trpělivá, nesoudí, má schopnost profesionálního a současně přátelského přístupu. Dokáže vést rozhovor tak, abyste si sami uvědomili důležité věci a našli vlastní cestu k řešení. Její podpora mi opravdu moc pomohla. Mohu ji vřele doporučit každému, kdo hledá nejen odbornou pomoc, ale i lidský přístup.

Mgr. Magdaléna Ševčíková

Děkuji, Terezo, i Vy jste mi byla inspirací, jste moc statečná a schopná žena.

K paní psycholožce jsem docházela já i můj syn a pomohla nám moc oběma. Syn si ji nemohl vynachválit. Je skvělá, nesoudí, umí naslouchat, podpoří a poradí. Máte pocit, že byste si s ní mohli povídat hodiny a hodiny. Dala mi spoustu skvělých rad, které jsem pak aplikovala ve vztahu a které opravdu fungují! Jsem nadšená, protože díky ní mám úplně nový pohled na spoustu věcí. Vřele doporučuji.

Mgr. Magdaléna Ševčíková

Děkuji Magdo, moc si vážím spolupráce s Vámi i s P., pozdravujte ho. M.

Umístění: Online sezení Konzultace online

Paní Ševčíkovu jsem poznala na rodičovské skupině, kde zodpovídala dotazy rodičů pečujících o děti s poruchou autistického spektra. Byla empatická, pozorně naslouchala a i přes velmi složité a široké téma s autismem spojené nám rodičům poskytla potřebnou podporu. Náhled na náročné situace s určitým odstupem je vždycky cenný, a v oblasti, která je natolik specifická, ještě mnohem víc. Díky za to!

Také Vám moc děkuji! Magda

Paní Ševčíková byla vždy vstřícná a ochotná poslouchat. Ukázala mi různé úhly pohledu na situaci a dala spoustu podnětů k přemýšlení nad mou situací. Za její pomoc, jsem vděčná.

Mgr. Magdaléna Ševčíková

Děkuji Vám, paní B. Zůstaneme v kontaktu. M.

Umístění: Terapeutická praxe BRNO

Paní Ševčíková je velmi chápavá, empatická a všimavá. Nikdy se mi nestalo že by moji situaci nepochopila. Vždy mi nabídla nějaké řešení a dodala sílu. Pochopila jsem díky ní spoustu věcí a cítila se osvobozeně. Nikdy jsem necítila nějakou negativní emoci či nepřijetí z její strany.

Mgr. Magdaléna Ševčíková

Děkuji, těším se na další setkání!

Umístění: Terapeutická praxe BRNO

Paní Ševčíková je bytostí na pravém místě. Vyslechne, doporučí řešení, podpoří, dodá člověku sebevědomí. Je empatická, milá, vždy z ní číší dobrá nálada. Moc si vážím její pomoci a děkuji za ni :).

Děkuji Vám:-).

Umístění: Terapeutická praxe BRNO

Paní psycholožka velice vstřícná, laskavá, nápomocná. Když si dcera spletla čas terapie, paní psychoterapeutka nabídla náhradní online termín konzultace ve svém volném čase o víkendu. Viděli jsme zlepšení stavu dcery již po první návštěvě. Vřele doporučujeme, terapie s s paní Magdalenou Ševčíkovou je velmi užitečná pro celou rodinu.

Mgr. Magdaléna Ševčíková

Děkuji, Vaše dcera mě také nabíjí pozitivní náladou. M.

Magdu jsem poznala v rámci rodičovských skupin pro rodiče a pečující o děti s autismem. Vždy byla velmi milá, vstřícná, chápající, dokázala reagovat na všechny dotazy. Byla vždy pozitivně naladěná, naslouchala všem rodičům a dala dostatek prostoru každému. Je přesně ten typ psychologa, na kterého se těšíte, se kterým rádi sdílíte jak dobré, tak špatné příběhy a zážitky. Magda dodává sílu, odvahu, vyslechne a nesoudí. Děkuji a s klidným svědomím moc DOPORUČUJI!

Mgr. Magdaléna Ševčíková

Děkuji, doufám, že se časem ke skupinám, alespoň online formou vrátím:-). Magda

Umístění: Terapeutická praxe BRNO

Magda je vnímavá, zkušená a dokáže poskytnout zajímavé vhledy do problematiky vztahu. Umí skvěle pracovat s páry.

Mgr. Magdaléna Ševčíková

Děkuji Vám, myslím na Vás!

Umístění: Terapeutická praxe BRNO

Velmi příjemná a empatická paní psycholožka, která nabídne svůj pohled na daný problém. Vždy se s ní rád setkám a zhodotím danou situaci, ve které se nacházím. Vřele doporučuji.

Radku, velice děkuji.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer mam také problem nemůžu jit ven někde dal od baráku protože nemůžu popadnou dech mam strach co mam dělat

Tento dotaz nelze obecně zodpovědět. Popisujete úzkostný a panický stav. Doporučuji Vám individuální návštěvu odborníka psycholog/psychoterapeut či konzultace s obvodním lékařem nebo psychiatrem a nastavená dalšího postupu zvládání této situace.

Mělo by se ADD léčit?
Je nebezpečné neléčené ADD
Stačí léčit ADD léky skrze pozornost?

ADD lze léčit psychofarmaky i terapií. Nejvhodnější terapií je směr: kognitivně-behaviorální (KBT- čili různé nácviky, nové návyky, postupy). Využívá se i EEG biofeedback.
Nejčastější projevy jsou roztržitost, zapomínání a denní snění. Není důležité ADD ze svého života zcela vyloučit, ale také se nenechat omezovat. Záleží do jaké míry Vás život s ADD zatěžuje, co vše chcete poupravit nebo změnit, jestli je vliv devastující nebo nepříjemný.

Prohlížet všechny odpovědi