Poliklinika I.P. Pavlova
Legerova 56, Praha

Umístění: Poliklinika I.P. Pavlova Jiný

Paní doktorka je velice milá a lidská. Jako jedna z mála opravdu naslouchá a snaží se být nápomocná. Velmi si toho na ní cenním. Nejlepší praktik jakého znám.

Umístění: Poliklinika I.P. Pavlova

Paní doktorka už mi několikrát opravdu moc pomohla, jsem ráda, že jsem ji našla. Když jsem k ní přišla, tak mi pomohla za velmi krátkou dobu zbavit se obtíží, se kterými jsem bojovala snad rok a od té doby mi pomohla vyřešit vše, co mne trápilo: Předtím mi nikdo nebyl schopen dobře poradit, ačkoliv jsem zkusila několik lékařů.

Umístění: Poliklinika I.P. Pavlova

Zklamání. U paní doktorky jsem byla asi půl roku (měnila jsem praktického lékaře kvůli změně bydliště) a bohužel jsem nebyla spokojená. Paní doktorku jsem navštívila párkrát s běžnými problémy a také jsem ke konci potřebovala asi dvě běžná potvrzení kvůli nástupu do nového zaměstnání.
Nejen že se do ordinace prakticky není možné dovolat (stalo se mi, že jsem v jeden den volala třeba i sedmkrát v různou dobu nebo jsem se snažila o spojení třeba i tři dny v kuse - všechno marně), ale poslední kapka pro mne byla, když mi paní doktorka na mé poslední návštěvě věnovala asi tak dvě minuty svého času, pak už se na židli otočila zády a chatovala si na Whatsappu. Zbytek jsem tedy domluvila se sestrou. Opravdu neprofesionální přístup...

Myslím si, že paní doktorka zbytečně cpe antibiotika i v případech, kdy si nemůže být jista, že zaberou (tedy bez výtěru a v případě diagnóz, které můžou být způsobeny jak virem tak bakteriemi). Dále mne zbytečně poslala na rentgen hrudní páteře, ačkoliv jsem potřebovala krční- kdyby se o malinko více soustředila na to, co se jí snažím říct, jistě by to pochopila správně. Mrzí mě to, ale vždy se mi zdálo, že mě poslouchá jen na půl ucha a snaží se mě co nejrychleji dostat z ordinace. Slyšela jsem ji ale být vemi přívětivou na starší pacienty a proto dávám neutrální hodnocení.

Skvělá a moc milá doktorka. Chtělo by to víc takových

Paní doktorka je velice pečlivá, milá a vždy příjemná. I přes neustále nacpanou čekárnu se pacientům věnuje a snaží se nic nezanedbat. Velmi si vážím takových doktorů a přála bych si, aby takových bylo co nejvíce :-)

Chodím k ní a manželka už léta a jsem naprosto spokojený. Je velmi fundovaná, žádnej místní felčar co nepozná ani angínu. Taktéž jako jediný doktor naší babičce rozpoznal diagnózu, kterou léta před tím nikdo nedokázal zjistit. Šikovnějšího a zkušenějšího praktika neznám.

pani doktorka nic nezanedbava, je pri tom prijemna a hlavne cloveka zdarne vyleci.

Paní doktorka je výborná lékařka,má vynikající přístup k pacientům,dokáže perfektně poradit i uklidnit a hlavně je vynikající diagnostik. Mohu jí všem jenom doporučit.

V paní doktorce jsem přešla teprve před nedávnem a můžu říct, že jsem za ni moc ráda. Je velmi sympatická, naslouchavá a dokáže doporučit kvalifikované specialisty, pokud je třeba.