Zubní ordinace
Střelničná 53/1285, Praha

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Chodila jsem léta k paní zubařce Boháčové .A pokaždé odcházela s tím, že mám zdravé zuby.Dle paní zubařky bylo vše v pořádku .Až jednou jsem dorazila s tím, že mi krvácí dásně a mé zuby jsou velice citlivé! Navštívila jsem tedy ordinaci a bylo mi řečeno, že mám užívat ústní vodu PARODONTAX! Po čase mi dcera doporučila zubní hygienu. A zde jsem se dozvěděla, že mám zánět dásní + začínající paradontózu.Po této zprávě jsem hned přešla na soukromou kliniku.Kde mi museli spravit jak odhalené krčky, tak celý zub, protože štěp byl špatně zasazen do dásně!Kdybych překonala to, že jsem do zubů dala již asi 30tis., tak nepřekousnu , že jsem mohla přijít o zuby! Dost pochybuji o odborné profesionalitě této zubařky.
Nemluvě o zablombovaných zubech v kterých se dělaly znovu kazy.

Paní doktorka je dobrá a svědomitá. Chodím k ní už mnoho let a jsem s její odborností spokojen. Jediným problémem je čekání. Plná čekárna je však nejlepší vizitkou dobrého lékaře.
monsois

Dobrý den, s paní doktorkou mám neblahou zkušenost. Pokud potřebujete jen malý zásah na svém chrupu, jako plombu, zubní kámen, budiž, její péče možná stačí. Ale lékařská "péče paní doktorky mě stála zbytečných cca 10000 Kč, které mi po tel.reklamaci nevrátila, a navíc jsem si musela hledat lepšího a schopnějšího náhradního lékaře, neboť hrozilo poškození chrupu. Navíc dva nezávisle na sobě provedené panoramatické rentgeny potvrdily i to, že několik týdnů čerstvě vsazená korunka je mimo kanálek, a celý zub musel být vytrhnutý. Dále neodborně zpracovaný můstek, nesmyslně poškozené měkké tkáně narvanými korunkami na přední zuby, atd. Měla jsem štěstí na nalezení jiného lékaře, který je odborně o několik tříd výše. Proto radím všem - jděte včas jinam - než dojde k poškození vašeho chrupu a to nevratně !! Starší lékaři, bohužel, často neumí nové postupy, nezajímá je to a tak nějak si vystačí do důchodu s tím, co už umí ve smyslu - ono to tak stačí. Hrozná zkušenost. Utečte !

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Jsem její pacientkou už 18 let. Proti její práci nemám žádné námitky.V čekárně je vždy hodně pacientů, což je dokladem toho, že je vyhledávanou lékařkou.

S paní doktorkou jsem spokojen. A jediným nedostatkem je čekání, v našem zdravotnictví bohužel normální. A co si budeme povídat, tady to čekání aspoň stojí za to

Dobrý den.Musím,říct,že mám velmi špatnou skušenost s pani doktorkou i s chováním sestry.Čekací doba na vyšetření je velmi dlouhá a když jsem na to pani doktorku upozornila,tak mi bylo řečeno,že když se mi to nelíbí at jsi najdu jiného lékaře.
Jinak jse mi stalo,že mi při aplikaci umrtvovací injekce pani dotorka napíchla čelistní kloub a já jsem s tím pak ještě 2 měsíce nemohla kousat a stejne jsem byla nucena vyhledat jiného lékaře.Myslim jsi ,že pokud pani doktorka vyžaduje slušné chování,měla by se tak i sama chovat a ne pacienty brát jako obtížný hmyz.To radši at jde do důchodu.

K této doktorce jsem byla nucena chodit od malička až do svých 18ti let, kdy mě tam matka pravidelně objednávala.
Mám na ní velmi špatné vzpomínky. S ničím se nepárá, bolí nebolí, to vydržíš. Nevím jaký přístup má k dospělým, ale k mladistvým rozhodně milá není. Udělala mi ošklivou korunku, kterou si teď budu muset nechat předelat, protože mezi moje zuby vubec nesedí. Je vystouplá a vyčnívá. Doktorce to ovšem nevadilo, vždyť mi přece bylo jenom 14 když mi jí dělala. V okolí korunky mám úplně černou dáseň. Jindy mi zas nastavovala zub, protože se jí nechtěla dělat další korunka a to je tak neuvěřitelně bolestivý zákrok, že člověku tečou slzy. Řvala jsem tam jak blázen a ona mě nenechala ani vydechnout a rvala mi to tam naplno. Mám hubu celou černou, protože bílé plomby jsou podle ní "špatné a nekvalitní" a nechtěla mi je dát i když jsem o to VÝSLOVNĚ požádala, takže teď budu běhat s 10ti zubama na předělání na bílo.
Co se týče kvality tak je zatím vše ok, ale přístup je vážně šílený. U nás v rodině jí říkají saďák a myslím, že to moc hezky sedí. Vzhledem k tomu, že mám od malička panickou hrůzu ze zubařů, tak ona mi celých 7 let dělala ještě větší peklo.
Radši si teď připlatím za kvalitní kliniku s obezřetným přístupem kde na mě nikdo nebude řvát, že jsem srábek. Nevím jestli je tam pořád ta samá sestra, ale ta za mých dob byla pěkně nepříjemná a každý dotaz jí velice obtěžoval.

Pani doktorku Boháčovou mohu všem doporučit.Je opravdu pečlivá a má super přístup ke svým pacientům.Má dcera je z ní nadšená a to se všeobecně ví,že děti moc v lásce zubaře nemají.Ale u pani doktorky není problém.Všem doporučuji

Paní doktorka je velmi svědomitá, pečlivá a šikovná. Spolu s její zdravotní sestrou jsou velmi dobrý tým. Na rozdíl od některých jiných stomatologů se snaží vyléčit a ne "kasírovat".

K paní doktorce Boháčové chodili již moji rodiče, já i moje rodina k ní chodíme přes dvacet let a jsme s ní velmi spokojeni, ošetření jsou vždy na velmi dobré úrovni.