Mgr. Lucie Marková

1 000 Kč

Od 1 000 Kč

1 000 Kč

Lucie Marková

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Vystudovala jsem magisterský obor Psychologie na Masarykově univerzitě v Brně a též bakalářský obor Speciální pedagogika tamtéž. Po studiích jsem pracovala nejprve s tématem poruch přijmu potravy a tématem domácího násilí v neziskových organizacích, poté jsem přešla do zdravotnictví. Působila jsem ve FN Brno či v Nemocnici Blansko. Jako dobrovolník jsem se též věnovala obětem trestných činů.

Jsem absolventkou komplexního psychoterapeutického výcviku v gestalt terapii, která se zaměřuje na prožívání přítomného okamžiku, uvědomění si vlastních potřeb a překážek, které vedou k jejich uspokojení. Své vzdělání si i dále doplňuji. Pracuji pod odbornou supervizí.

Když přemýšlím o psychoterapii, přemýšlím o setkání dvou lidí, o životním příběhu, o sdílení. Během terapie se odkrývají témata často bolestivá, smutná, zraňující, ale každá strana má svoji protistranu, a proto mne vždy těší objevovat i to, co nám v životě funguje, co nás podporuje, co nám přináší radost. Změna, kterou žádáme, do našeho života nemusí přijít hned, avšak z terapeutického vztahu může čerpat opravdu každý.

Ráda Vám nabídnu prostor, kde společně můžeme vztah budovat a v bezpečí se dotýkat i takových prožitků, kterým se v životě snažíme spíše vyhýbat. Při své práci respektuji jedinečnost každého člověka a jedinečnost prožitých zkušeností. Pracuji s tématy úzkostí, deprese, mezilidských a rodinných vztahů, domácího násilí, psychosomatických obtíží, smutkem a ztrátou, traumatem, sebepoškozováním, sebepřijetím, osobního růstu aj.

Umístění: Terapie Blansko psychologické poradenství

S Lucií spolupracuji už téměř dva roky. Z počátku mi terapie přišla jako takové povídání, a Lucie byla velmi empatická, ale připadala mi dost opatrná, ale po asi 20 sezeních, kdy už jsme se víc oťukaly a i já se víc otevřela, tak už to kolikrát žádný med nebyl. Nebudu lhát, někdy je dost těžké víc se poznávat a chápat, kde všude nesu svůj díl zodpovědnosti a jak vlastně funguju, ale Lucie mě tím bezpečně provazí a děkuju za to. Kamila.

Umístění: Lucie Marková individuální psychoterapie

Mohu jedině doporučit. Při terapiích se cítím s paní Lucií v bezpečí, oceňuji její empatii a nemám problém se při sezení otevřít. Super dostupnost v centru Brna.

Umístění: Terapie Blansko psychologické poradenství

Psychologů jsem zkusila více, ale až u paní Markové jsem konečně našla pomoc. Změn si na mně všimlo i mé okolí. Konečně místo, kam se ráda vracím pro pomoc. Čekací doba na termín je velmi krátká a na terapii jsem vždy přijímána přesně na čas, takže žádné fronty :)