Ordinace zubního lékaře
Sadová 1596/33, Blansko

Paní doktorka svou praxi bohužel přesunula do Blanska a místo ní ordinuje MUDr. Ludmila Vítková, Tato paní doktorka na mne působí velmi neodborně. Nebyla schopna najít kanálky v zubu byt jeden z nich byl otevřený a vyčištěný z mé návštěvy pohotovosti předešlého večera. Po každé když mi dávala či vyndala do ústr zrcátko neopoměla o velmi bolestivý zub cinknout. Neustále mi vyčítala, že mám v puse moc slin a proto tam nic nevidí takže nemůže kanálky vyčistit. Dva dny po návštěvě u ní jsem navštívila jiného lékaře, který kanálky našel bez problémů a okamžitě. Této paní doktorce je lépe se vyhnout.
MUDr. Klapušová (teď již Nečasová) je vskutku velmi příjemná, milá a umí. Bohužel její nástupkyně jí dělá jen ostudu.

Velmi příjemná,ochotná, profesně zdatná lékařka. Mám s ní velmi dobré zkušenosti.

Opravdu lékařka na vysoké profesionální i lidské úrovni, vím o čem muvím

Moc příjemná a usměvavá paní doktorka, která velmi vstřícně reaguje na každičkého pacienta!!Takových více!!