Mgr. Lucie Froncová

Psycholog Více

Kralupy nad Vltavou 1 adresa

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Psychologické poradenství

500 Kč

600 Kč

Online terapie a poradenství

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

www.luciefroncova.com
contact@luciefroncova.com

Jmenuji se Lucie Froncová,
pocházím z Kralup nad Vltavou, ale většinu svého dosplého života jsem žila v Praze. Odtamtud jsem se následně přestěhovala za studii do Itálie, následně pak do Švýcarska.

Vystudovala jsem psychologii na Univerzitě Karlově (s ročním pobytem na Università degli di Padova) a aktuálně pracuji jako individuální a párová terapeutka a poradkyně, poskytující služby tváří v tvář a online, v českém a anglickém jazyce.

Provozuji vlastní soukromou praxi v zahraničí (Curych, Švýcarsko), s čekými klienty spolupracuji pouze online.

Vyjma své vlastní praxe jsem pracovala například v Psychiatrické léčebně Bohnice, v Oblastní nemocnici Kladno, či v Poradně pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy (společně s Mgr. et Mgr. Pavlem Ratajem, viceprezidentem Asociace manželských a rodinných poradců).
Několik let jsem byla členkou neziskové organizace Diakonie poskytující sociální služby dětem, mládeži a dospělým se zdravotním postižením, stejně jako podporu jejich rodinám, a poskytující společnost lidem se schizofrenií a podílející se na jejich reintegraci do společnosti.

Jsem vzdělána ve směru integrace v psychoterapii; s hlavním zaměřením na vytvoření jedinečné terapie na míru pro každého klienta individuálně.

Jsem otevřená všem tématům: od každodenních problémů, které se mohou zdát malé, ale přesto mohou velmi komplikovat život, až po dlouhotrvající náročná životní období. Podporuji své klienty, nabízím nové úhly pohledů na tíživou situaci a bezpečné a diskrétní místo, kde společně můžeme hledat dosud neobjevené nebo zapomenuté zdroje a různé formy možných řešení.

Nejčastěji se potkávám s dospělými (příp. dospívajícími) se vztahovými obtížemi, nízkou sebe hodnotou, negativním sebeobrazem, emocionálními problémy, problémy se zvládáním vzteku a agrese, úzkostmi, stresem či depresemi.

Pracuji pod odbornou supervizí (Dipl.KT Beate Albrich, Mgr. David Navrátil).

Jsem členkou České asociace pro psychoterapii a Českomoravské psychologické společnosti.
Jsem také členkou mezinárodního společenství StillPoint Spaces sdružujícího terapeuty a poradce.

Pokud byste se o mně chtěli dozvědět více, můžete navštívit mé stránky: https://www.luciefroncova.com

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Lucie Froncová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor