Alergologie - imunologie a TRN
Na Dlouhém lánu 563/11, Praha

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Alergologie - imunologie a TRN Jiný

Po vyčkání v čekárně -2h! ( a to tam celý tento čas měla jen jednu pacientku) jsem byl vpuštěn dovnitř abych poslouchal arogantní rěči paní doktorky. Po 5minutách jsem byl pryč a šťastný , že už jsem dostal recept na léky.
Hned jsem vyhledal lékaře na jiné klinice kde se dá objednat na určitý čas a jsou tam normální !!!
Již nikdy sem!

Empatie nula, zájem o pacienta nula. Neskutečné, že mi paní doktorka, PO MÉ OMLUVĚ že nemohu dorazit z důvodu nemoci, mi položila telefon! Neuvěřitelná arogance a sebezahleděnost.

Umístění: jiné místo Dlouhotrvající kašel, dušnost.

Úplně přesné: Neprofesionální přístup k pacientům - pacienty ponižuje a řeší si na nich své osobní problémy. V léčbe neporadí, jen se vyptává na otázky, které nesouvisejí s vyšetřením atd.
Jen přidám že se mi několikrát vysmála během rozhovoru, o poslechu plic ani nemluvim (za vteřinu poslechu měla jasno), ve výsledku žádná léčba a nakonec mě odkázala na plicní do nemocnice (že by si nevěděla rady s těhotnou?). Nedoporučuji!
P. S. Na jiném pracovišti jsem dostala antibiotika, do 2 dnů kašel a dušnost na ústupu.

Moje zkušenost je taková, že paní doktorka je profesionálně velmi vysoko, je empatická, precizní při stanovení diagnozy. Jsem velmi ráda, že jsem ji osobně poznala a velmi si jí vážím nejen jako lékařky, ale i jako člověka. PaedDr. Alena Klímová

,,Neprofesionální přístup k pacientům - pacienty ponižuje a řeší si na nich své osobní problémy. V léčbe neporadí, jen se vyptává na otázky, které nesouvisejí s vyšetřením. Do karty píše informace, které nemají souvislost s danou diagnózou a mají za úkol pouze zesměšnit pacienta. Kvůli neetickému jednání a neprofesionalitě zásadně nedoporučuji"

Musím konstatovat ,že mě paní doktorka byla předána a mám podobné pocity ,nicméně zdá se mi ,že má znalosti na profesionální úrovni,ale možná problémy s komunikací .Mě osobně zajímá profesionální výkon a zatím nemohu posoudit nýbrž ke změně léčby nedošlo od původního lékaře .Jinak řekl bych ,že sem si našel způsob jak spolu můžeme komunikovat .Uvidíme budeme si držet palce ,-) Tak hodnotím dobře .