Praktický lékař pro dospělé
Polní 175, Chrastava

Jako lékařka pro lehká onemocnění dobrá, ale pro léčbu vážnějších onemocnění těžko srovnatelný přístup s jinými lékaři.
Někdy nekompromisní a neochotná diskutovat asi jen podle sympatií a oblíbenců.
Dlouhé čekání - v čekárně sedíte tři hodiny, než příjdete na řadu!

Dobrá lékařka, která se snaží s pacientem konzultovat. Člověk si nepřipadá jako rohlík na krámě. Velice příjemné, profesionální a milé vystupování.

Doporučuji.

Velice ochotná a příjemná doktorka,tím,že je pečliva se prodlužuje i čekací doba,pokud tam jdete,počítejte s tím.V žádném případě bych neměnila,hodně mi pomáhá.

Skvělá lékařka, chodím k ní rád, za poslední dobu jsem jí musel navštívit vícekrát a časový rozvrh se velmi zlepšil.

Souhlasím s názory, že to jde v čekárně hrozně pomalu, ale tím končí mé negativní hodnocení. Dle mého názoru je doktorka Hoření velmi dobrá všeobecná lékařka s velkým odborným přehledem ( kam se na ni hrabou lékaři v liberecké nemocnici - ti vás 5 min. léčí a 1,5 hod. píšou zápisy, chránící nemocnici proti případným žalobám. Stejně je nikdo nečte, krom pacientů samotných).

Pečlivá, důkladná a ochotná. Časový rozvrh by bylo třeba vylepšit, to je pravda.

v 7:00 jsem byl v čekárně jako první v 9:00 přišla pí. doktorka z !!nákupu!! v 09:45 jsem šel jako první na řadu!! Byl jsem tam protože moje pí. doktorka měla dovolenou a kdybych na ten úraz nepotřeboval neschopenku šel bych pryč!!!!! HROZNÝ-její pacienty lituju!! Takhle se chovat já vpráci, tak umřu hlady, ale česká lékařská komora a pojišťovna jí to kupodivu trpí!!!!!!!!

Velmi pečlivá paní doktorka hodněmi pomohla.

velmi pečlivá lékařka, pokaždé mi pomohla

Příjemná a ochotná doktorka -- věnuje se pacientům.