Pivovarská 7, Praha 5, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Psychoterapie - individuální, párová, rodinná • Od 700 Kč

Psychoterapie dětí a dospívajících • Od 600 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Pivovarská 7, Praha

Od 700 Kč

Pivovarská 7, Praha

Od 600 Kč

Psychoterapie Smíchov - Mgr. Lenka Fořtová

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Ve své práci s dětmi, dospívajícími i dospělými uplatňuji přístup zaměřený na řešení. Využívám pestré techniky.

Sezení probíhají individuálně nebo jsou rodinná či párová.

Specializuji se na poruchy citového pouta u dětí v rámci rodinného systému (práce s celou rodinou).

Umístění: Psychoterapie Smíchov - Mgr. Lenka Fořtová Psychoterapie - individuální, párová, rodinná

Díky paní Lence, se beznadějné strasti, starosti, nesnáze, stávají snesitelnymi. Cenné je zjištění, že každá situace má nějaké řešení, východisko. Trnitá cesta životem se může docela jednodušše zlepšit. Zmírnit bolest duše. Po prožitých traumatech jsem už ani nevěřila, že by mohlo být ještě lépe. Podpora, důvěra, ochota, vlídnost paní Lenky mi moc pomáhá. Srdečné poděkování za novou naději, jakoby člověk začal žít nový život, ve kterém se mohu lehce nadechnout a mít sil řešit nesnadné situace, které život přináší. Maximální spokojenost s terapií. Doporučuji zažít.

Mgr. Lenka Fořtová

Děkuji Vám za milá slova, Marie, a přeji Vám, ať se Vám dýchá stále lehčeji a naděje Vám roste a kvete! Lenka

Umístění: Psychoterapie Smíchov - Mgr. Lenka Fořtová

Paní Lenka je člověk na svém místě, je empatická, zkušená a k člověku si hned získá důvěru. Kdykoliv si na mne udělala čas i po telefonu a udělala maximum pro řešení dané situace.. Můžu jen doporučit..

Mgr. Lenka Fořtová

Děkuji Vám za důvěru, paní Báro!

Moje osobní zkušenosti jsou naprosto skvělé. Díky sezením s Lenkou Fořtovou jsem udělala obrovský pokrok nejen uvnitř sebe, ale i ve vztahu k ostatním. Probíraly jsme spolu rodinné vztahy, které v té době nebyly příliš dobré a s tím spojené dopady na můj osobní, ale i profesní život. Lenka klade výborné otázky, které člověka skutečně nutí k zamyšlení (a to často i mimo sezení) a tím i k uvědomění si a prozření. Jakmile jsem pochopila, pocit úlevy byl obrovský. Lenka mi následně ukázala, jak se dá s danou situací pracovat, jak zvládat lépe emoce nebo jak ochránit sama sebe.

Moc se mi líbí, že používá i názorné ukázky a pomůcky, které mi vždy pomohly si vše lépe a rychleji uvědomit a zpracovat. Úžasně mě podporovala ve vyjádření svých pocitů - např. prostřednictvím kresby, a přitom po celou dobu mého kreslení jemně a s citem vedla terapeutickou hodinu. Na své kresby jsem náležitě hrdá, protože jsem instinktivně vyjádřila své Já daného okamžiku, aniž bych nad tím vědomě vůbec přemýšlela a opět mě to posunulo dál.

Pracovat na sobě je často náročné, ale vím, že se na Lenku mohu kdykoliv obrátit a ze zdánlivě neřešitelné situace se stane situace s možnostmi.

Těší mě Vaše dobré zkušenosti a pokroky, Terezo - děkuji! Lenka

Zkušená terapeutka v tom nejlepším slova smyslu. Obracím se na ni se vztahovými tématy, zaměřujeme se i na nejrůznější otázky ohledně dětí a výchovy, nyní konkrétně řešíme spolupéči o partnerova syna a komunikaci/koordinaci s bývalou ženou mého partnera. Vždy mi pomůže se zorientovat a uklidnit a zachovat jednoduchou linii. Ví, jak se ptát, vyslechnout, nabídnout jiný úhel pohledu. Moc jí děkuji.

Mgr. Lenka Fořtová

Díky za důvěru a hezkou zpětnou vazbu, Hanko.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den je mi 45 let a od svých 40 let trpím depresemi hlavně jarní a podzimní období neberu žádné antidepresiva vše řeším přírodní formou kurkuma,kozlík atd... Chci se zeptat jestli vaše léčba by mi nějak pomohla? Díky za odpověď.

Dobrý den, zvládáte toho hodně, a pěkně dlouhou dobu!
Já bych terapeutickou péčiurčitě doporučila. Může nesmírně pomoci při léčení skutečných příčin psychických potíží. Věřím, že v dobré terapii se Vám může velmi ulevit a může Vás také velmi posílit.
Přeji Vám sílu k rozhodnutí vyhledat pomoc, a také šťastnou ruku při výběru toho, komu se svěříte!
Lenka Fořtová