Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Nabízím též online konzultace buďto telefonickou, emailovou či jinou formou (Skype, WhatsApp, Google Meet, Microsoft Teams...), vša závisí na klientovi a jeho možnostech a dotazech. :-)
Lze mě kontaktovat na tel. čísle, emailu a sociálních sítích.
Instagram: semeko1; email: ****************** Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejčastěji hledané služby

Běžný termín

Konzultace online

Opakovaná návštěva bez Airflow

Vstupní vyšetření

3 200 Kč

1 100 Kč

1 650 Kč

600 Kč

Stomatologie Kostelec nad Černými lesy

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Umístění: Městská Poliklinika Praha dentální hygiena

Dneska jsem byla na své první dentální hygieně a fakt jsem se bála. Ale díky bohu za paní Leu Svobodovou, protože dentální hygiena s ní byla šetrná a tak bezbolestná, jak jenom dentální hygiena může být. Celou dobu na mě mluvila, abych věděla, co bude dělat dál a aby mě rozptýlila. Myslela jsem, že to bude nejhorší zážitek na světě, ale nakonec to bylo něco, na co se za rok určitě nebudu bát jít zase.

Báječná, báječná, báječná......
Bezbolestné, příjemné, absolutní odbourání mého panického strachu, perfektní výsledek...

Návštěva dentální hygieny byla velice příjemná. Profesionálně odvedená práce. Skvělý přístup k pacientovi.

Lea Svobodová

Zdravím Vás a mockrát děkuji za moc milou zpětnou vazbu. Budu se těšit na další setkání!

Umístění: Městská Poliklinika Praha dentální hygiena

Nejlepší zubní hygiena jakou jsem zažil, vše bylo profi a za skvělou cenu! Dostal jsem také hodně rad na prevenci do budoucna. Přístup paní Svobodové byl profesionální a výsledek zubní hygieny byl opravdu skvělý a bylo vidět, že byla odvedená dobrá práce.

Lea Svobodová

děkuji za milou zpětnou vazbu, těším se na Vaši další návštěvu. Krásný den přeji.

Umístění: Městská Poliklinika Praha dentální hygiena

Byla pokaždé velmi dochvilná, pracuje pečlivě a opatrně, takže to od ní nikdy nebolí. Vždycky všechno vysvětlí a dělá to velmi nenucenou a příjemnou formou. K takové hygienistce je radost chodit!

Lea Svobodová

Mockrát děkuji za zpětnou vazbu, těším se na Vaši příští návštěvu! S pozdravem Svobodová