Sam. ordinace PL - gynekologa
Manželů Burdychových 325, Červený Kostelec

Umístění: jiné místo gynekologická ambulance

Velmi dobrý lékař, s obrovskými znalostmi . Vždy rychle určí diagnózu a případný problém řeší. Pokud se na něco zeptám, pak mi vše vysvětlí ochotně a srozumitelně. Zavedení nitroděložního tělíska bylo opatrné a bezbolestné. Pana doktora mohu jen doporučit .

Poté, co mne vyšetřil, se tvářil, jako by se vyzvracel. Léčil mne rok , ale bez dlouhodobého úspěchu. Často ho vidím v pracovním plášti kouřit na dvoře. Podivný, zatrpklý,málomluvný člověk.Jeví se mi to, jako by počítal dny, které ho dělí od důchodu.Zajímavé je, že ani jedna moje známá k němu nechodí. Ztratila jsem důvěru a jezdím raději do Hronova k dr.Kohoutové a nelituji.

Nelze říct že by byl špatný.Je prostě nekomunikativní,což na něj hází špatné světlo.Ale jestli mám mluvit ze své zkušenosti,tak já si nemohu stěžovat.Chodila jsem k němu celé těhotenství,i na svém předpotopním ultrazvuku něco našel,měl na něco podezření a i hned mě doporučil do Hradce na ultrazvuk (nic se nepotvrdilo).Když jsem měla před termínem,ihned mě poslal na konzultace do porodnice.Prostě já si nemůžu na lékařský postup stěžovat..

Pan doktor zřejmě není jako odborník špatný,pro něco primářem být musel. Ovšem spousu pacientek odrazuje jeho nekomunikativní a uzavřené jednání. I já sama jsem kvůli tomu změnila gynekologa. Mám problémy s otěhotněním, nejsem už žádná mladice a pan doktor mi bez jakéhokoli vysvětlení a vyšetření(krev, jaterní testy, ultrazvuk...) dal jen nějaké hormony a řekl , že se mám přijít ukázat za 3/4 roku...!!! To mě přimělo ke změně, jsem teď mnohem spokojenější, mám za sebou všechna potřebná vyšetření k umělému oplodnění a moje nová paní doktorka(Dr.Kohoutová)je moc milá, příjemná, ochotná,šetrná a hlavně sdílná.Odpoví trpěliě na jakékoli dotazy. Příjemná změna.

skvělý doktor