MUDr. Květa Onderková

Zubař Více

Frýdek-Místek 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Křižíkova 1378, Frýdek-Místek

Pokud máte možnost nechejte si udělat rentgeny zubů. Nevím jestli někomu dělala paní zubařka. Mi pouze jednou a to kvůli pojištovně. Nemůžu soudit jestli bych o ty zuby přišel už dávno nebo ne. Jsem laik. Každopádně co jsem byl u jiného zubaře s rentgenem tak mě zaskočilo v jakém stavu mám zuby.Rentgén odhalí hodně věcí.Proti paní doktorce nemám nic .

Jsem spokojen snad už 20let- Jen mě mrzí , že z důvodu dlouhodobé nemoci už v ordinaci není. Pravdou je že oprotí obvodákovi nekecá 40min o potížích co jste měli v celým životě. Není psycholog.Podívejte se kolik lidí má za jeden den. A kolik hodin maká a ve stoje.Není to obvodák který sedí za počítačem. Navíc obvodáci makáj jen 3-4hodiny. Jsem chlap,ale asi 20let takovým tempem bych asi nevládl. Budte rádi , že zuby snaží léčit i na několirát.Porovnejte s druhými zubaři- všude platí min za návštěvu 300-600kč.Za každý úkon. Já děkuji , že vždy když jsem měl potíže se zuby tak tam doktorka byla a pomohlami. Ja děkuji zpětně za 20let péče.L.

Nejen, že čekací doba u této paní doktorky je neskutečně dlouhá, ale kvůli jedné korunky jsem tam byl snad 10x! Druhá zubařka to měla hotovo po dvou návštěvách.

paní doktorka vynikající,ale ztrácí body chováním sestry,absolutní nepořádek v objednávání pacientů,čekací doby i 2 hod.na jeden čas je objednáno i 5 pacientů