Nejčastěji hledané služby

Konzultace online

Od 950 Kč

Od 1 250 Kč

Brno, Brno

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

markovakristynafyzio@gmail.com

Umístění: diagnostické testy

Příklad odborníka, kterého práce ještě baví. Ať nadšení vydrží co nejdéle...

PS: Konečně mne někdo donutil pravidelně cvičit - ona to pozná!

Umístění: diagnostické testy

K fyzioterapeutce jsem se dostala na odporučení s tím, že se zaměřuje i na problémy týkající se v malé pánvi.
Oceňuji její lidský a šetrný přístup v rámci vyšetření a její detailní popis jak vše bude probíhat. Také její následné fyzio ošetření a popis domácí samostatné péče.
Dbá na to, aby pacienty vždy pochopil o co jde a jaká je jeho úloha v nápravě problému.
Mohu jen doporučit.

Umístění: fyzioterapeutická konzultace

K paní Markové jsem dostala výslovné doporučení od svého gynekologa. Bylo těžké se k ní dostat, ale čekání nelituji! Velice milý a empatický přístup s pro mne velice citlivým problémem - po porodu. Snažila se pomoci a vysvětlit vše, na co jsem se zeptala.

Byla jsem u ní ještě když pracovala na Rašínové, nyní se prý osamostatňuje, tak přeji mnoho úspěchů!

A ješte jednou děkuji za skvělý a profesionální přístup!