Bruzovice, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Konzultace online

Konzultace pro páry

Psychologické konzultace

Psychologické poradenství

1 000 Kč

1 000 Kč

Psychologické poradenství, koučink, krizové intervence

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Budu ráda Vaším průvodcem za spokojenějším životem.
Nabízím klientům psychologické poradenství, koučink a krizovou intervenci a nejčastěji se s nimi věnuji následujícím oblastem: kariéra a podnikání, mezilidské vztahy, partnerské krize, sebevědomí, únava a syndrom vyhoření, úzkosti, životní cesta a rozhodování, osobní seberozvoj.
Ráda se s Vámi potkám on-line nebo na konzultaci v lese či na horách - Frýdek-Místek a okolí.

Umístění: Psychologické poradenství, koučink, krizové intervence Konzultace online

Klára mi jako psycholog pomohla v řešení krizové partnerské situace a také v rámci řešení rodinných otázek. Je velmi profesionální a přitom zachovává potřebnou lidskou stránku. Kdykoliv jsem potřeboval rychlou konzultaci, snažila se maximálně přizpůsobit. Velkou výhodou Kláry je také možnost konzultací s jejími kolegy v týmu, kdy je schopna téma probrat s více kolegy a následně mi dát řešení z "konsilia". Za sebe mohu spolupráci s Klárou velmi doporučit? i jako muž jsem se při konzultacích s ní cítil v bezpečí a dokázala vytvořit takovou atmosféru, ve které jsem se dokázal maximálně otevřít.