Mgr. Karolína Leskovjanová

Liberec 1 adresa

Číslo licence : KULK 21724/2024

Fyzioterapie • 800 Kč

Lymfodrenáž • 900 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

800 Kč

900 Kč

KL Fyzioterapie

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Fyzioterapie za poslední desetiletí prošla velkým vývojem a moderní pojetí by se nejlépe dalo vyjádřit slovem komplexita. Komplexní terapie se dívá i na zbytek těla, i když přijdete třeba "jen" s kotníkem. Díky tomu je efekt daleko hlubší a trvalejší.

Proto mne tento obor tolik baví, je to detektivní práce kdy je třeba rozklíčovat řetězení bolesti v těle a uchopit to za ten správný konec, navíc neexistuje žádný návod jelikož každý člověk je originál a u každého nacházím odlišné pohybové vzorce.

Věnuji se fyzioterapii dospělých i dětí od 7 let, když je to třeba využívám i manuální lymfodrenáž, kineziotaping, flossing, baňkování či suchou jehlu.

Umístění: KL Fyzioterapie fyzioterapie

Oceňuji rychlou domluvu a komplexní řešení bolesti zad. Absolvoval jsem víc návštěv a vždy naprostá spokojenost.

Umístění: KL Fyzioterapie fyzioterapie

Moc prijemna ordinace a sluzba na profesionalni urovni. Ocenuji lidsky pristup, ochotu pomoci a rychlost reseni problemu. Moc dekuji za pomoc a vsem ostatnim pri potizich vrele doporucuji.

Umístění: KL Fyzioterapie fyzioterapie

Všechno v pořádku, krásná ordinace, skvělé služby, odbornost...

Umístění: KL Fyzioterapie fyzioterapie

Perfektní vysvětlení příčiny potíží, vhodné cvičení a precizní kontrola provedených cviku. Návštěvy mi pomohly od bolesti zad.

Umístění: KL Fyzioterapie Jiný

Identifikovala problém, vysvĕtlila způsob léčení, a opravdu se to zlepšuje. Zdá se že opravdu vidí do lidského těla.

Umístění: KL Fyzioterapie fyzioterapie

Po každé návštěvě se obtíže významně zmírnily a po doporučeném domácím cvičení zcela vymizely. Fyzioterapeutka je velice milá a schopná. Vždy jsem byla velmi spokojená.

Umístění: KL Fyzioterapie fyzioterapie

Fyzioterapeutka, kterou její práce baví a naplňuje,což je vidět na výsledcích terapie i nadšení v hledání příčin obtíží. Velmi milá,profesionál na svém místě. Neustále se ve svém oboru vzdělává,doporučuji!