Fakultní nemocnice Brno - Endokrinologická ambulance
Jihlavská 20, Brno

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Brno - Endokrinologická ambulance Jiný

Pán doktor se o e staral více než 20 let. Oceňuji jeho pracovitost, důkladnost vyšetření, dokonalost vyšetření, péči i ochotu napsat recept, když dojdou léky. Vše dobré. Vynikající lékař.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno - Endokrinologická ambulance Jiný

Vstřícný, klidný, odborný přístup.
Efektivní léčba, doposud mi jinde nebyli schopni pomoci.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno - Endokrinologická ambulance Jiný

Pan doktor Starý je skvělý člověk, odborník, který opravdu vysvětlí, je empatický, vždy mi pomohl. Lékař, který se k vám chová mile, podá ruku, dotáže se, jak se vám daří atd. Vyslechne, zajímá se. Chodím k němu již 20 let. Moc děkuji za něj!

Nezbývá, než souhlasit s veškerou chválou na pana doktora Starého, je to vynikající lékař s lidským přístupem. Mě osobně zachránil život a udělal i víc, než musel. Pane doktore, DĚKUJI a přeji Vám jen to nejlepší, zasloužíte si to za to, jak se staráte o všechny své pacienty.

Přístup pana doktorka je úžasný. Po příchodu vám podá ruku a představí se, což skoro nikdo v tomto oboru nedělá. Veškeré potíže s vámi probere, vysvětlí. Je opravdu skvělý.

S panem doktorem mam velmi dobre zkusenosti, je ochotny, vse se snazi vysvetlit a pusobi pri tom uklidnujicim dojmem. Co mi vsak kazi dojem je problem s komunikaci, vecne se nemuzu dovolat a pri objednani na kontrolu mesic predem mi sestra na evidenci sdelila, ze nejblizsi volny termin je az za dva a pul mesice. To uz ale zrejme neni chyba pana doktora.

U p. Doktora jsem sice nebyla, ale znám ho z dětských let, vzdálení příbuzní. Jeho dědeček byl skvělý lékař a člověk až do konce života a tuto vlastnost Kája po něm zdědil, takže vím, o čem všichni píšete a ti z Vás, kteří k němu docházíte, máte štěstí.
Michaela Stará

K tomuto lékaři docházím již 10 let. Pan doktor je naprostý profesionál, a to nejen po stránce odborné, ale zároveň i lidské. Je to člověk na pravém místě. Velice si ho vážím a všem vřele doporučiji. Děkuji pane doktore.

spickovy,efektivni,profesionalni .... maximalni spokojenost povsech strankach ... ne na darmoje zde na 1. miste ... je to opravnene...a jsem moc rada ze k nemu chodim ....

Dnes jsem byl u Mudr. Starého v ordinaci a popravdě, zažil jsem šok. Nejen, že mi při příchodu do ordinace podal ruku a představil se mi, ale po celou dobu vyšetření se na mne usmíval a tím mne v celku beze slov uklidnil. Diagnózu mi pak vysvětlil tak, že by ji pochopil snad každý. Dosud jsem se s takovým doktorem nesetkal!!! Doktore jste fakt profesionál. Díky