Ordinace PL pro dospělé
Riegrova 614, České Velenice

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Pan doktor ma dve zdravotni sestry, nezvedaji telefony, musite kvuli kazde hlouposti chodit az k nim, jelikoz telefon nezvednou a muzete tam volat cely den! Nasledne musite vyckat v cekarne klidne i pres hodinu az dve, cekarnicka je vydychana diky dlouhe cekaci dobe a v ordinaci neni ani jeden pacient a presto se ceka, nebot si tam asi davaji kaficko! Co se pana doktora tyce, mel by uz povesit profesi na hrebicek a jit si lehnout, protoze pan doktor pred x lety mel o pacienta zajem, nyni je na nem videt, ze ma plnou pusu vymluv a neda se mu verit. Jakmile uz nevi, co s vami, zbavi se vas. Chybi mu prime jednani a empatie. Nedoporucuji, protoze kdybych takovym zpusobem pracovala i ja, letela bych na hodinu

Umístění: Ordinace PL pro dospělé

Jsem u pana doktora veden už asi 30 let je to pan doktor který člověka vyslyší ,vyšetří .... já za sebe, jen samá chvála.. takových lidí ,jako je pan doktor Kamil Janda je velice málo ..děkuji mu za pomoc kterou dá i když je sám někdy unaven ...Pánek Václav.. České Velenice..

Tohoto PANA DOKTORA navštěvuji již přes dvacet let a není věci jež byse mu dala vytknout.Kolikrát jsem na něm viděl že je unavený a přesto mě trpělivě vyslechne a vysvětlí.Jsem moc rád že jsme i s manželkou v jeho rukách a je to jeden z mála lidí u kterých bych mu přál plat i půl milionu za měsíc a bylo by to málo za vše co dělá,dělal a bude dělat.Držím mu palce!!!!A moc děkuji za vše!

Nejen výborný lékař,ale i skvělý člověk.I když jsem už starý člověk a lékařů jsem poznal ve svém životě hodně on patří k těm ke kterým má člověk důvěru.Jeho chování k člověku nemá chybu.

vždy pomůže a poradí. skvělej doktor

Skvělý lékař s lidským přístupem, který i v nejhorším stavu dokáže pohladit na duši a pomoci.

Super doktor

Je to fajn lékař sem s nim velmi spokojený,se všim mi poradí

Jsem pacientkou MUDr. Jandy už 8 let a můžu jenom chválit. Odborník s citlivým přístupem. Vřele doporučuji.

Tento pan dokrot mi zachránil život. Jsem mu za to velice vděčná. V ordinaci je také velice ochotný.