MUDr. Josef Marada

Odborný lékař urologie
Nádražní 35, Mohelnice

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Odborný lékař urologie Jiný

Pan doktor je velice vstřícný, vše dopodrobna vysvětlí,strašně milý lékař. Mám za sebou zatím jedno vyšetření a jsem velmi spokojena.

Opravdu velice dobrý urolog. Vždy mě řádně vyšetřil, vše bezvadně vysvětlil a nevadila mu přítomnost mojí dcerky. Byla jsem velice ráda, když mi on osobně odstraňoval ledvinové kameny a vše proběhlo v pořádku. Škoda že takových lékařů není v Šumperku více...

Velmi jsem s ním spokojen doporučuji ho široké veřejnosti

Velmi dobrý doktor. Operoval mě a vše je bez problémů. Doporučuji :)

Skvělý,chápající doktor.Měli jsme problémy se synem 4 roky.P. doktor ve svém volném čase byl ochotný se s námi sejít a pomoci.Velmi děkuji.A všem mohu jen doporučit.Navrátilová Edita - Oskava

Nejlepší urolog, jakého jsem kdy poznala, při ledvinové kolice mě denně navštěvoval v nemocnici i mimo svou pracovní dobu. Jakýkoliv problém okamžitě řeší! Vřele doporučuji

Velmi dobrý odborník, Laskavý k pacientů, milý přístu

Opravdu výborný doktor s perfektním a milým přístupem k malým dětem. Opravdu vřele doporučuji.