Gynekologická ambulance
17. listopadu 22, Cheb

Pan doktor Johannes je velmi schopný a velmi příjemný lékař, který pacientce vždy vyjde vstříc. Nikdy jsem s ním neměla problém, vždy se mnou mluvil otevřeně a neskrýval přede mnou žádné informace. Když jsem něčemu nerozuměla, ukázal mi dokonce obrázky v knize na kterých mi vše vysvětlil. U žádného jiného lékaře, jsem se s ničím podobným zatím nesetkala. Pro mě je pan doktor Johannes jednička ve svém oboru.

K panu doktoru jsem chodila téměř 3 roky, kdy jsem v Chebu bydlela, bohužel už tomu tak není a já byla nucena změnit lékaře. Po každé prohlídce v místě bydliště lituji, že k panu doktoru už nechodím a vždycky si říkám, že to zkusím zase k němu zpátky, byl to nejlepší lékař, u kterých jsem kdy byla. Vyslechne, vysvětlí, všechno ukáže, je milý, má pochopení. Poslední 4 roky u jiné lékařky jsou jen ztráta času, žádné pořádné vyšetření, když se svěřím s problémem, jen řekne, že tam nic nevidí a nic tam neni, tak neni důvod, abych měla nějaký problém. Tohle by se mi u pana doktora Johannese nikdy nestalo. Také má skvělou sestřičku, vždy milá a s úsměvem. Ne jako nynejší sestřička u lékařky, kde se musíte objednat i pro recept a po telefonu jí podrobně vysvětlovat, jaký máte problém. K panu doktoru jsem prostě vždycky přišla a vždy mi vyšli vstříc. Velice jsem byla spokojená. A jak říkám, jak jen to půjde, přejdu k němu zpět.

K panu doktorovi, jsem přešla s velkým problémem, který byl způsoben jinou doktorkou a i přesto-že pan doktor v té době neměl místo, přijal mne ze slovy ,,To musíme vyřešit!" . Opravdu na něj od té doby nedám dopustit, nestalo se mi, že by něco zanedbal! V ordinaci se vždy cítím velmi dobře. Přála bych si takového zubaře !!!
PS: Doktor, který má narážky na nadváhu, je lepší než ten, kterému je to ukradené! A Tlouška určitě není zdravá!

Pan Doktor mi pomohl od silných bolestí,Je opravdu lidský a empatický Děkuji mu !!! Vřele ho všem doporučuji

Perfekní přístup, odbornost, díky tomuto lékaři máme nádhernou holčičku, péče v těhotenství důkladná, taktéž ze strany sestřičky.

Pana doktora nedoporučuji, z jeho ordinace odcházím vždy vystresována,je pomalý,přesně se nevyjádří .A zvláště vyšetřování,kdy jsem zcela obnažená,nejen od pasu dolu a ještě mne vyšetřuje zcela zvláštně,nebudu se vyjadřovat přesněji,většina ví,mi nepřijde správné a proto k němu sama ji ž nepujdu.Jitka

Pan doktor je skvělí chlap..a gynekolog...vždy se v ordinaci smějeme...nedám na něho dopustit,škoda jen,že není už v nemocnici :-( v dnešní nemocnici je arab a dokonce i vietnamec což se mi nelíbí....

vůbec nejlepsší jakého znám

Vynikající lékař - odborník, příjemný, důkladný, ostatní lékaři by si z něj měli brát příklad !!!

S panem doktorem jsem velmi spokojená.Mám k němu velkou důvěru.Neměnila bych ani náhodou.