Odborný lékař neurologie
Olomoucká 31, Šternberk

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Místo, aby mi léčila páteř na které mám nález a ne jen jeden, dala mi léky na žaludek. Víc se se mnou nehodlala bavit!!!!

Vážím si p. Doktorky velice pomohla mé mamince, která měla veliké potíže s palením DK a neunosné bolesti a v noci,poslala mou maminku na magnetick.rezonanci a hned při prvním vyšetření,věděla o co jde a na zakladě tohoto vyšetření nasledovalo doporučení k neurochirirg.konzultaci ve FN Olomouc a následné operaci páteře mojí maminky kde jí neurochir.lékaři velice pomohli od potíží. Je to velice vzdělaná ale hlavně lidská lékařka, která bez ohledu na věk pacienta se snaží pomahat všem. Ještě jednou děkujeme a i velice hodné a objet.sestřičce v její ordinaci. S úctou zdravotní sestra Jitka Kavuličová a vděčná pacientka p. Macková Štefanie

Přátelský přístup, zkušenostně velice nadaná doktorka, která mi velmi pomohla

Velmi příjemná,opravdu žena na svém místě,snaží se pacientovi pomoci.

Velice dobrá lékařka...doporučuji všem.

Je výborné

Paní doktorka je velice ochotná, milá. Má zájem o pacienta, je trpělivá a po profesni stránce zatím nejlepší neurolog, kterého jsem za 15 let mých obtíží navštívila a při obtížích nadále navštěvuji.

Velmi hodná, příjemná doktorka

Příjemná,hodná