Budějovická 884, Písek

Umístění: Ordinace Jiný

Velice milá a ochotná paní doktorka. Skvělý přístup. Krásná a čistá ordinace. Jsme maximálně spokojení.

Neuvěřitelně vřelý lidský přístup i vysoká profesní erudovanost této lékařky mne naprosto dostaly. MUDr. Holická mi zachránila laktaci, když dceři bylo pár týdnů a prostě to nešlo. Předchozí lékařka malé akorát nacpala Nutrilon a řekla, ať teda nekojím.
Nakonec jsem kojila půl roku.
Ukázala mi polohování miminka, aby neplakalo, trpělivě vysvětlila všechny dotazy (a že jich bylo) a především mne povzbudila takovým způsobem, že jsem přestala mít jakékoliv pochyby.
Je neuvěřitelně vzdělaná, pečlivá, umí perfektně propojovat souvislosti jednotlivých příznaků a dcera u jejích vyšetření nepláče (!), protože paní doktorka to s ní prostě umí.
Pokud toto čte nějaká maminka (tatínek) a řeší, kterou dětskou lékařku pro své dítě vybrat, tak neváhejte. Paní doktorka je elita mezi lékaři. Mgr. Lenka Zbořilová

Paní doktorka při prvním setkání představila a podala mi ruku. Dosud jsem se s tím u žádného lékaře nesetkala. Je velmi příjemná, laskavá, trpělivá a pečlivá. Dítě s láskou a něhou ošetřila a vše 3-letému dítěti vysvětlila. Je skvělá a opravdu ji doporučuji. Mám velké štěstí, že nastoupí po naší dosavadní skvělé doktorce. Děkuji Vám paní doktorko!

Paní doktorka má vzácně osobní přístup a zájem. Myslím, že to právě potřebujeme. Je to základ dobré péče o pacienta. Moc nám pomohla. Moc děkuji Bára V

Paní doktorka je velice pečlivá a snaží se nic nepodcenit. Opakovaně se zajímá o výsledky léčby a vyšetření. Je ochotná poradit po telefonu prakticky kdykoli, i mimo pracovní dobu. Kdykoli potřebuji jakoukoli konzultaci, ráda mi poradí a vše podrobně vysvětlí.

Paní doktorka mi velice pomohla v době narození mého syna. Po propuštění domu se o nás nadále zajímala. Telefonovala mi a radila ohledně kojení. Byla jsem ráda, že jsem se jako prvorodička měla na koho obrátit, když jsem potřebovala pomoc a to mi velice usnadnilo první měsíce s miminkem.

S paní doktorkou jsem velice spokojena,rozhodně bych neměnila.Je vidět,že se ve svém oboru vyzná.Oceňuji i její laskavý přístup k dětem.

Asi za měsíc po návratu z porodnice domů jsem začala mít problémy s kojením, byla jsem zoufalá, že mám málo mléka a malému to nestačí...... začala jsem přidávat Nutrilon....
Paní doktorka byla velice ochotná, přijela k nám domu a moc mi pomohla s kojením, pomalu jsem se zas plně "rozkojila" Nutrilon jsme odbourali a vydržela jsem kojit až do 1 roku malého.
Jsem ráda, že ji znám, a mohu se na ni kdykoliv obrátit se žádostí o radu a to nejenom s kojením.
Iveta

Paní doktorka je velmi hodná, chytrá a ochotná každému vždy a se vším poradit a pomoci. Nám velmi pomohla již v porodnici s kojením, kdy mi ochotně vysvětlila principy kojení a další kroky v péči o novorozence. Díky ní jsem pochopila a velmi mě to uklidnilo, že kojení vpodstatě není žádná věda a neřídí se pouze harmonogramem krmení á tři hodiny, ale především potřebami dítěte a za to ji velmi děkuji. Hana Zückerová

Paní doktorka mi velmi erudovaně, zároveň srozumitelně poradila ohledně zavádění příkrmů u plně kojeného dítěte. Je zřejmé, že sleduje poslední výzkumy a názory odborníků v této oblasti. Jsem ráda, že ji znám, a mohu se na ni kdykoliv obrátit se žádostí o radu. Také velmi pomohla mojí kamarádce při obtížích s kojením - je totiž registrovaná laktační poradkyně.