Praktický lékař
Rooseveltova 19, Znojmo

Nedoporučuji. Pan doktor má oproti minulosti bohužel čím dál menší zájem o pacienty, nedělá víc, než nezbytně musí.. zvláště pokud jde o starší pacienty. Poruchy paměti, počínající možný alzheimer a další problémy stáří - proč to léčit, na něco se stejně podle pana doktora musí umřít. Přitom leccos lze alespoň zpomalit, každý rok se objevují nové léky, jenže... jenže.

Pan doktor je velmi peclivy, ochotny, profesionalni, se smyslem pro humor a nikdy nic nezanedba. Muj predchozi (detsky lekar) mi snad na vse predepisoval sirokospektralni antibiotika, diky kterym se mi snizila imunita da se rict na bod mrazu. Pri vstupni prohlidce u pana doktora Svedy jsem byla prekvapena, kolik pochybnosti mel a poslal me na nekolik vysetreni. Samozrejme diky tomu odhalil vsechny nedostatky. Panu doktorovi tak patri muj obrovsky dik a se sestrickou tvori vyborny tym.

Můžu jen doporučit! Vždy dobře pomůže :)

Nezbývá než dodat je to PAN DOKTOR :) opravdu nej,nej... a můžu jen kdoporučitKonvalinová A.

Jsem s ním velice spokojená!!!

Systematický, zodpovědný, rychlý se širokými znalostmi a praktickými řešeními.

Pan doktor nám velmi pomohl v době, kdy se z mého tchána stářím a vlivem Parkinsonovi choroby stal ležák, vždy byl vstřícný, ochotný, navštěvoval ho i doma.Nebýt jeho lidského a zároveň velmi profesionálního přístupu, neumím si představit, jak bychom situaci zvládli.Chodíme k němu s manželem oba a jsme velmi spokojeni,s předchozím praktickým lékařem naprosto nesrovnatelné.Velmi děkuji bazalova

nemůžu si stěžovat. velmi příjemný a poctivý lékař :)

Velmi dobrý lékař.

PAN DOKTOR JE PEČLIVY NIC NEPODCENÍ.MOJE OSOBNÍ ZKUŠENOSTÍ VELMI DOBRÉ.