MUDr. Jindřich Čížek

Diabetolog Více

České Budějovice 1 adresa

Diabetologická ordinace
Boženy Němcové 54/585, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Lékař jak má být. Nezkoumá pouze štítnou žlázu, ale zajímá se i o mě jako o člověka a mé další problémy, které by mohly upozorňovat na jiné choroby. Rozhodně doporučuji, i když má v podstatě plno.

Do ordinace docházíme již 3 roky a návštěva je většinou přínosná. Občas máme smůlu, že při vážnějším problému dr. nemůžeme sehnat.(školení,atd,)
Musím ale ocenit jeho STAROST, když se při poslední hospitalizaci nejednou zajímal o zdravotní stav našeho malého i v době svého zaslouženého volna. Už jen to, nás velice povzbudilo. Díky.
Jen více takových doktorů na svém místě.

K panu doktorovi docházím již pátým rokem, kvuli štítné žláze a jsem velice spokojena. Je moc milý, ochotný, podrobně vysvětlí každý problém nebo můj dotaz (i mimo obor). Setřička je také velice milá.

Pan doktor je super. Vždy nám poradí, probere s námi různé možnosti a snaží se nám pomoc najít pro malého tu nejlepší. Není pro něho jen diagnóza - diabetes, ale človíček pacient, i když s malinkýma diabetikama je to někdy dost náročné.

Nemá čas!Nekompenzované tříleté dítě v klidu objedná po pěti měsících.
Dokonce i přes to,že mu nedělal laboratorní vyšetření.