Praktická lékařka pro děti a dorost
Dukelských hrdinů 1/342, Praha

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Hrozně moc hodná paní doktorka. Velmi pečlivá, moc příjemná na děti i dospělé, vyslechne, poradí, nenutí nic co rodiče nechtějí. Je zkušená, řekla bych přímo moudrá. Přiznám se, že pro mě byly návštěvy u ní balzám na duši a vždy jsem odcházela s pocitem, že jsou mé děti v těch nejlepších rukách. Sestřička je anděl, klidná, trpělivá. Já opravdu nemám co vytknout a s čistým svědomím tuto ordinaci doporučuji.

K pani doktorke chodim s dcerou od narodenia. Prisla k nam domov na prvu kontrolu. Pani doktorka je velmi mila a povedala by som, ze patri k 'starej skole'. Velmi pohodova, berie veci s nadhladom a upokoji mamicky ked toho riesia privela :).

Chodila jsem se synem k paní doktorce a nedoporučuji. Každá návštěva s nějakým "problémem". Nedala mi jedinou radu ohledně příkrmů, původní sestra se ani neobtěžovala synovi cokoli zapsat do průkazu, druhý kontrolní odběr z patičky nevěděla, jak udělat a vzorek jsem si měla poslat sama na rozbor, neudělala synovi ani prohlídku v 6m, objednala mu jinou očkovací látku, než jsem chtěla a vrcholem bylo po odchodu od ní, že do jeho dokumentace si vymýšlela nějakou teplotu se slovy "že se mi to nemělo dostat do ruky". Nová sestra situace u dr. zachraňovala, ale dny slávy paní doktorky již pominuly. Jsem ráda, že syn neměl nikdy žádný problém a nemuseli jsme řešit nic zásadnějšího... Nulová důvěra.

K pani doktorce chodim uz od narozeni. Mam s ni skvele zkusenosti. Neni prehnane uzkostliva, chape muj odpor k lekarum a rada poradi. Nikdy jsem moc necekala, umim si taky vybrat spravnou dobu prichodu, je to dulezite... Vzdy mi urcila spravnou diagnozu, nekdy snad az prekvapivou a byla spravna. Sestricka ma vzdy usmev na tvari a umi se chovat k detem. Tuto pani doktorku velmi vrele doporucuji vsem hledajicim

Paní doktorku jsem navštěvovala asi od 5-ti let až do mých 18-ti.. Nikdy nebyl důvod tuto lékařku měnit nebo se obávat špatné diagnozy. Vždy byla profesionální, nic nezanedbala, byla milá a slušná. Taktéž sestřička. Ráda si na p. Wiererovou občas vzpomenu. :) DOPORUČUJI

U paní doktorky vždy dlouho čekáte, a občas se i stane, že vás předběhnout pacienti co jdou po vás jen protože jim sestřička dala přednost. Paní doktorka nikam nespěchá a dokáže se i dvacet minut zakecat s maminkou. Díky ní se mi pár onemocnění místo týdne, táhlo týdny 3, 2x mi určila špatnou diagnozu než přišla na to, že mám spálovou angínu a jednou jsem díky spálové angíně, kterou ona začla řešit až po týdnu nestihla uzávěrku šk.roku. Také mi nechtěla napsat doporučení na kožní, i když jsem pleť měla velmi špatnou a díky ní se u mě vyvinula silná skoliosa, protože mě včas neposlala k ortopedovi..Oproti její dceři, kterou mám teď a která se zaměřuje na dospělé má špatný přístup. Jsem opravdu ráda, že už jsem vyrostla...

paní doktorka mě nadchla od první chvíle, kdy přijela k nám domů za tehdy novorozenou dcerou na kontrolu na kole :) bere věci s nadhledem a sportovně, vždy ochotná a poradila, to samé platí pro sestřičku. Občas se u ní v ordinaci déle čeká, ale v tomto případě se to vyplatí - dceři je dnes devět let a jsme u paní doktorky stále :)

paní doktorka mě nadchla už při prvním setkání, kdy přijela k nám domů zkontrolovat naši tehdy 14 denní dceru na kole :) od té doby je u ní v péči už celých devět let a jsme velmi spokojení - pravda je, že se někdy déle čeká, ale na dobrého lékaře se to vyplatí ... maximálně doporučuju!

Momentálně pro syna hledám jinou lékařku. Důvody:
Ikdyž se objednává na určitou dobu, na řadu jsme vždy cca hodinu čekali. Při jedné návštěvě zavolala sestra dříve maminku co přišla po mne, což jsem přešla. Následující kontrolu, ale sestra výslovně vyzývala po mně příchozí maminku, že když svlékne své miminko rychleji, bude mne moci předběhnout. Což mne již pobouřilo. Myslím, že dělat závody ve svlékání, když tam pak mrňousci stejně hodinu čekají, mi přijde přinejmenším nedústojné.
NEsvědomitost: Našemu synovi jsou nyní 2 měsíce. Absolvovali jsme již 4 preventivní kontroly i nad stanovený rámec. Ale až nyní si troufám říci, že ta kontrola navíc neměla co dělat s pečlivostí. Obsah totiž ani zdaleka neobsahoval zákonem daná vyšetření ( http://www.olecich.cz/preventivni-prohlidky-u-praktickeho-lekare-pro-deti-a-dorost ). Když jsem se na poslední kontrole v 6. týdnu zeptala proč synovi nezměřili havičku (velmi důležitý parametr správného vývoje miminka) mi bylo řečeno, že to nedělají. Doktorka pak sáhla na velkou fontanelu a konstatovala, že není srostlá a tedy hlava se vyvýjí normálně. Tímto nesmyslným konstatováním ukončila vyšetření hlavičky, kterou by bez mého popudu ani nevzala do ruky. Dále doktorka ani neposlechla srdíčko a dýchací cesty! Prohlédla dutinu ústní, prohmátla uzliny, bříško, prohlídla faldíky a řekla, že kůži má zdravou. Když jsem odpověděla, že neřešíme žádný problém, bylo vyšetření u konce. Upřímně jsem odcházela jako opařená.
Nekompletní dokumentace + chyby: V očkovacím průkazu chyběl buď datum, podpis nebo razítko. Chybně vyplněno, že syn neměl od poslední návštěvy žádná antibiotika, což nebyla pravda. Když jsem požádala o opravu, tak doktorka nevěděla, která mu předepsala, protože to neměli v záznamu.

K paní doktorce chodím s dcerami už asi 17 let a nemám s ní špatné zkusenosti.Velmi svědomitá a ochotná k pacientům i rodičům.Mohu jen doporučit.