Stomatologická ordinace
Nádražní 60/114, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Velice pečlivá a zručná. Popisuje co pozoruje, co doporučuje, co bude provádět i z hlediska použitých materiálů a jejich účelu. Bere na vás ohled aby jste se během zákroku cítili maximálně komfortně. Práci věnuje tolik času kolik je potřeba. Podařilo se jí zachránit zpackané zuby od mé předchozí zubařky tak, že vůbec nevím že jsou opravené.

Moc milá lékařka,pečlivá,skvělý přístup,má hodnou sestřičku,chodím k ní roky a teď i manžel a dcerka,doporučuji!

K paní doktorce chodím dobré 3 roky, převážně na preventivní prohlídky a na pár plomb. Cca před měsícem mi paní doktorka trhala dva horní moudráky. Zákrok byl trochu nepříjemný, ale bezbolestný a naprosto citlivě provedený. Během trhání paní doktorka dělala i pauzy na odpočinek (můj odpočinek :)) a zároveň si dokázala v klidu a s nadhledem povídat na témata aktuálního dění. Rány po zubech mi vyplnila speciálním gelem místo šití. Dostala jsem komplexní poučení, co dělat/nedělat následující dny. Konečný výsledek je super - hojení proběhlo naprosto bez komplikací. Mohu paní doktorku jen a jen doporučit - pracuje velmi profesionálně a zároveň citlivě s moderním vybavením a novinkami v oboru, při skvělé organizaci v čekárně (pokud jsem někdy čekala 10 minut, pak je to hodně :) )

Příjemná, vstřícná, hezké prostředí

K paní zubařce chodíme celá rodina již 8 let. Nemohla jsem před 8 lety najít jediného stomatologa, který by byl ochotný vzít dítě. Zde jsem na doporučení známé uspěla a už tam chodíme se 2 dětmi. Jsem velice spokojená.

už se zubaře nebojim :o)

Příjemné jednání a spolupráce. Dobře vybavená ordinace.

Moderně vybavená ordinace, příjemné jednání, umí to i s dětmi... Nemám, co bych vytkl.

Pečlivá, šikovná a citlivá zubní lékařka.Příjemné prostředí. Tady se zubaře nebojím.

mooooc hodná zubařka