MUDr. Jaroslava Kölblová

Ondřejov 1 adresa

Sam. ordinace PL - pro dospělé
Na horce 274, Ondřejov

Umístění: Sam. ordinace PL - pro dospělé Jiný

Naprosto úžasná paní doktorka, které asistuje naprosto úžasná sestřička. Obě velmi empatické a moc šikovné, navíc i ochotné. Jejich práce je koncert a balzám na duši. Moc jim oběma děkuji za vždy krásný přístup a ochotu opravdu pomoct.

Umístění: Sam. ordinace PL - pro dospělé

Paní MUDr. Jaroslava Kölblová je vstřícná, empatická, odborně perfektní, působící uklidňujícím dojmem.
Spolu se sestřičkou tvoří skvělý tým.
Navštěvují paní doktorku v Ondřejovské ordinace.

Jako vždy perfektní a to jak odborně, přístupem, tak i lidsky. Proto přejeme i Vám hodně zdraví. Rusovi

Jsem velice ráda, že právě paní MUDr. Kölblová se ujala, po našem příchodu před 20-ti lety do Ondřejova, jako lékařka, péče o celou naši rodinu. Ceníme si velmi vstřícného a citlivého přístupu v případě každého našeho zdravotního problému a rádi bychom jí i sestřičce přiznali to nejlepší hodnocení.
Alena Krutská

MUDr. Jaroslavě Kölblové se již desítky let daří udržovat mou nikoli nejmladší tělesnou schránku ve stavu, kdy je schopna v pohodě přežít i cesty do rizikových oblastí Asie, Afriky a Ameriky. Ergo kladívko, je velmi dobrá.
F. K. Janda

je nej......

Vynikající lékařka s velmi výrazným citem pro potřeby každého pacienta.
Pavel Přeučil

Nedávám nejlepší, protože kdo je nejlepší? Ale jsem s naší paní doktorkou velmi spokojená.