Praktický lékař gynekolog
Havířská 1821/51b, Karviná

S prací i přístupem pana doktora jsem spokojená.Je odborníkem na správné místě. Pochvalu zaslouží i milé sestřičky. Mohu vřele doporučit.

Výborný lékař na vysoké úrovni.Vždy mne vyslechne, dobře poradí. Jestli někdy někomu vyhuboval, že nechodí na preventivní prohlídky, má na to nárok. Ženy, ruku na srdce, je doba, kdy na severní Moravě řádí rakovina jako pominutá, není lepší tomu předcházet? Komu pak budete vyčítat, že jste tam nešla dříve?

Pro mně je nejlepší,kdysi mi špatně p.Walowic myslím se jmenoval,stanovil diagnozu,pro silné bolesti v podbříšku,nakonec mě z urologie poslaly k panu doktorovi a ten hned věděl co se děje,sestřičky tam měl a má vždy příjemné a úsměvavé.

Mám zatím jen ty nejlepší zkušenosti.

Zdravím pana doktora!!!!!je to velice dobrý gynekolog to se ví...jen je škoda že je v Karviné:-(

Pan doktor Kučera je nejlepší gynekolog v Karviné, specialista na úrovni, vždy mi poradí, navíc v čekárně čekáte krátce, vždy pracuje profesionálně, při problémech mi vždy dokázal pomoci a poradit. Je to nejlepší lékař, s kterým jsem se setkala. Ps.: Pokud se nebudu muset stěhovat, nevyměním ho.

jsem naprosto spokojená.

myslím ,že své práci rozumí a dělá ji i se srdcem

Vstřícný, ochotný, vysvětlí každý problém.

Zkušený lékař s mnohaletou praxí.příjemný,Vděčím mu za zdravé dítě.Hodné sestry.