Praktický lékař pro děti a dorost
Blanenská 982, Kuřim

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Chodim k panu doktorovi s dcerou. Nikdy me neodbyl, i pri mem podezreni, ze dceri chybi nejake vitamimy se mi nevysmal a udelal ihned potrebna vysetreni, ktera to potvrdila. Vzdy ochotny pomoct i po telefonu. Neni vyrecny, ale pokazde rekne nutne a potrebne. Jsem komunikativni typ, nicmene mi nemluvnost pana doktora nevadi, neni tam od toho, aby si vykladal s rodici, ale od toho aby vysetril/vylecil. Nemenila bych!

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Neštovice a vysoké teploty

Výborný lékař,lepšího lékaře neznám.Deti ho mají rádi, vždy nam pomůže, všechno vysvětlí.Osmiměsični syn měl neštovice a vysoké teploty,poradil mi co s tím a vše bylo v pořádku.Všem pana doktora doporučuji.Pulkrabkova Silvie

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Doprovod dcery

Nejlepsi doktor,chodila jsem k nemu uz ja a nyni k nemu chodim s dcerou,jsem naprosto spokojena. On i sestricka jsou velice fajn lidi.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Pan doktor je ten nejlepší sice moc nemluvi ale v oboru je nejlepší já jsem s nim spokojena usmívá se na me a vždy umí zjistit co mi je
Tohle se moc neví dříve tu bývalá i pohotovost a chodil tam jeden pan s bolestmi břicha všichni mu říkala ze ma nakou střevní vyrozu,zacpu a jiné...jenomze pánovi bolesti byli horší a horší az jednou když přišel natrefil na pana doktora Jerouska a ten po vysetreni zjistil ze pan ma slepé střevo ale na opačné straně(pan mel obrácené orgány) jiné doktory to ani nenapadlo a dr. Jerousek pánovi zachránil život okamžitě ho poslal do nemocnice kdyby ten den tam byl jiný lékař který by zase pana odbyl se zacpou nebo něčím podobným pan už by byl po smrti...myslím ze tento případ dostatečně ukazuje ze pan doktor(i když není moc vtipný a komunikativní jak si vsichni stěžují) je prostě profik

Čtu tady rozdílné názory.Ano, pan doktor je tichý, klidný a málomluvný,ale na každou otázku jsem vždy dostala fundovanou odpověď, děti se u něj cítily dobře a vždy nám velice pomohl.Chodili jsme k němu jen na povinné prohlídky a se závažným problémem, s rýmou či oděrkami si umíme poradit sami. Pokaždé nás vítal slovy: jé, vy jste vyrostli ! Diagnoza vždy správná, léčba vždy úspěšná, péče nadstandartní. Je málo sdílný a příliš tichý? Požádala jsem ho o více informací i o zvýšení hlasu, s úsměvem vyhověl.Rozumí nám, jen je zabraný do práce,nemá potřebu se dlouze vybavovat. Má rodinu, děti, zná probdělé noci s nemocným dítětem. Za moji rodinu nejvyšší hodnocení.I pro sestru.

Chodila jsem k panu doktorovi už jako dítě. Dnes se svými dětmi, protože mu jako lékaři důvěřuji. Nikdy jsem neslyšela, že by něco zanedbal. Jen mě mrzí, že ač je sympaťák, stejně jako sestra, komunikace vázne. Nechodím tam ráda, ale jednou za čas to prostě přežiju. Je to škoda, protože komunikace je důležitá. Ale v ordinaci si připadám jako kdybych mluvila s automaty.

to neni clovek ale android, ani naznak empatie nebo neformalni komunikace
pripadam si tam jak prasivy a na hambe, asi pan doktor investoval vsechny penize do dulezitych veci (treba do auta), ze uz nezbylo 100,-kc na druhou zidli, takze rodic nebo dite tam musi stat jak zkousenej zacek u tabule. mozna se pocita s tim, ze mi bude 17ti leta dcera sedet na kline... tak neprijemny prostredi jsem nikde jinde nezazil ! pan doktor by mel jit na kurs jak se chovat ke klientum

Nikdy jsem nečekala tak dlouho na papír o žádost na vyšetření u jiného lékaře než u tohohle doktora!Čekala jsem hodinu a půl jelikož pan DOKTOR to neměl nachystaný,mezitím jsem si odběhla ke kopírce kterou jsem musela zaplatit! Doufám že k němu nebudu chodit moc dlouho nebo bych přišla o nervy.Na co se ho nezeptám to mě neřekne,kouká furt do počítače a není komunikativní !!!

Pana doktora i sestřičku znám už od malička,takže vím že jsou tišší,ale jsou velmi milí a klidní,děti se jich nebojí,na jakékoliv otázky zodpoví bez problému.Rodiče se musí ptát a musí se snažit více komunikovat,není to jenom o panu dr. ale i rodičích!Takže rodiče co tu psali negativní názory,neházejte vinu jen na něj!

Pan doktor Jeroušek je velmi pečlivý lékař a vyjímečný pediatr, koncentruje se maximálně na své pacienty a proto se možná někomu může zdát, že méně komunikuje. Já tento dojem rozhodně nemám, naopak se vždycky zasmějeme... Dobře komunikuje i s mými dětmi. Jsem velmi ráda, že k němu můžeme docházet. Stanovil nám jednou tak přesnou diagnózu bez odběrů a dalších vyšetření, že jsem syna ihned vezla do dětské nemocnice a všechno díky rychlému zásahu dopadlo dobře. Líbí se mi i jeho přístup k léčbě, nevolí ihned antibiotika, hledá alternativy. Zkuste být taky trochu pozitivní a ona i ta komunikace půjde lépe.