Lidická 1196/2B, Havířov

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Našeho, jinak zdravého a hravého pejska 16 kg, svědil jen kožíšek. Léčil ho antibiotiky a antialergiky tak, že mu během 8 týdnů težce poškodil zažívací trakt, slinivku břišní, a tím mu přivodil i těžkou cukrovku 25 mmol/l. Zbyla z něj jen nemohoucí kostra 9 kg potažená kůží.

POZOR: Tento pan doktor je OK jen, když se mu léčba podaří.
Když ale pejska zmrzačí, pak jím zaviněné poškození zvířátka je ochoten léčit opět jen na náklady majitele! Pokud mu nezaplatíte, klidně nechá vašeho miláčka chcípnout !!!
Tohoto veterináře už NIKDY !!!

Pan doktor se svoji dcerou si při léčbě mojí kočičky získali absolutní důvěru. Při odchodu z jejich ordinace zjistíte, že přístup k Vašemu domácímu mazlíčku není pro ně jen profesionalita v práci, ale také srdeční záležitost, neboť vždy zvířátka dokážou pohladit, pomazlit se s nimi a dát jím pamlsek, který tam pro ně mají. Navštívila jsem více veterinářů, ale u těch jsem cítila pouze neosobní přístup. To se Vám u pana doktora Vaculíka a jeho dcery stát nemůže. Fandím jim! ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Za kočičku Sisi

Mám dobrou zkušenost jak s panem doktorem, tak s jeho dcerou, která u něj pracuje. Hlavně jeho dcera je usměvavý anděl, který miluje zvířata. S tak láskyplným přístupem ke zvířeti jsem se ještě nesetkala. Neměli problém dorazit oba ke mě domů uspat kocourka po dlouhé nemoci. Jedinou výtku bych měla k otevíracím hodinám, od 12 do 15 mají zavřeno.

Kdysi se mi otrávil pes a pan doktor měl pohotovost.Volala jsem mu a on na to zareagtoval ve smyslu,že jsem zbytečně hysterická a že to do rána počká ať mu dám černé uhlí,že jen něco sežral.Bylo to štěně zvracející hodinu.Po vyzvracení černého uhlí jsme mu volala znovu a poté mě odbyl ještě hnusněji.A že mám příjd odpoledne,že tam bude.Ráno jsem vyrazila hned na veterinu a tam mu odebrali krev a pes měl silnou otravu.Dalo nám to hodně práce,aby jsme jej zachránili.Byl na kapácích,celé noci jsem nespala,protože jsem mu musela co hodinu dávat kristýry a strachy jsem probrečela celé dny.Psa jsme naštěstí zachránili.
Kdyby v noci přijel jak jsem mu volala mohlo být pro moje štěně vše lepší a nemusel tak potom trpět.Takže pro mě jednoznačně "NE"