Zubní lékař - stomatochirurgie
třída Legionářů 9, Jihlava

Dnes jsem byla u paní zubařky na pohotovosti. Když mi nařízla vrtákem pusu, byla jsem ještě naprosto v klidu, dokud jím nezajela do zdravého nervu, který přehlídla. A když jsem sebou bolestí cukla tak vjela vrtákem přímo do kořene jazyka. Musím uznat, že po incidentu byla paní zubařka velmi milá, narozdíl od své sestřičky, která mě označila za velkou citlivku. To už bylo moc :D

Po včerejší návštěvě u paní doktorky Nestrojilové, kde jsem byl na vytržení jedné osmičky, můžu jedině napsat že paní doktorka provedla zákrok naprosto perfektně, navíc velice příjemná, to samé sestřičky. Všem moc děkuji

dnes jsem byla u paní doktorky na trhání vodorovné osmičky. Po přečtení hodnocení, jsem byla úplně vynervovaná a ptala jsem se několikrát i mého pana doktora, jestli mám opravdu podstoupit zákrok u MUDr. Nestrojilové. Bylo mi řečeno, že se vážně nemusím bát. Pořád mi sice lítalo hlavou "na každém šprochu....", ale riskla jsem to.
Byla jsem v ordinaci i s injekcí cca 10min. Paní doktorka byla ÚŽASNÁ. Vše mi vysvětlila, byla velice milá a "opatrná". Profesionálně a bez bolesti mi zub vytrhla, ránu ošetřila a zašila 2-mi stehy "vypadávací" nití za 30kč (ta co se musí vyndávat, je zdarma. Byly mi navrženy obě a předem mi byla i sdělena cena a já zvolila tuto variantu, abych nemusela na vyndávání stehů).
Po zákroku mě pochválila, jak jsem byla šikovná (čekala jsem, že mi dá i obrázek:-) ), poučila mě jak na bolest po odeznění umrtvení a kdyby něco, mám kdykoli okamžitě přijít.
Sestřičky byly také velice milé, žádné dušení a škrcení se neodehrávalo, jen mi jedna jemně držela hlavu a druhá mi po zákroku zub ochotně zabalila a dala na památku :-D.
Takže všem co je čeká návštěvě této lékařky vzkazuji " NEBOJTE SE, opravdu je to normální ženská, která se na vás pod rouškou i usměje a nemá sadistické sklony!!!!!
Má zkušenost - z ordinace jsem odcházela s úsměvem a kdybych zase potřebovala, utíkám bez zaváhání k MUDr. Nestrojilové v Jihlavě.

Dobrý den. I já mám podobný scénář...Po přečtení hodnocení jsem se zděsila. Zkoušela jsem se objednat do H.B., ale to by bylo na dlouho a 2 moudráky musely jít ven. Šla jsem za paní doktorkou s hrůzou co mě čeká a při odchodu jsem nevěděla, jak bych jí poděkovala..Paní doktorka i sestřičky byly milé a příjemné. I když se jednalo o atypické kořeny, paní doktorka je s jistotou profesionálně vytrhla. Obě jsme se navzájem pochválily, jak jsme byly šikovné a já odcházela sice s nateklou pusou, ale naprosto spokojená. Děkuji ještě jednou a doufám, že tak pomůžu s obavami někomu dalšímu.

Po přečtení komentářů jsem se zděsila. Měla jsem jít na trhání čtyř moudráků - dvě návštěvy po měsíci. Možná proto, že jsem byla připravená na nejhorší, jsem byla nakonec mile překvapena. Když si odmyslíte tu desetivteřinovou bolest, proběhlo to naprosto v pořádku. Paní doktorka byla v pohodě, sestřičky velmi příjemné, byla jsem hotová velice rychle. Pusa mi téměř vůbec nenatekla. Ode mě naprostá spokojenost!

Šel jsem k paní Nestrojilové poprvé a když jsem zde četl jaké má špatné hodnocení docela jsem se bál.Měl jsem jít na vytržení jednoho kořene, který mi má zubařka nedokázala vytáhnout.Celý zákrok trval maximálně 10minut nic jsem necítil. Akorát až jdou stehy k sobě trochu to bolet bude ale to je individuální.Za týden jdu na vyndání stehů a budu mít zase klid. Takže pro ty co se bojí k paní doktorce jít, ať se zbytečně nebojí je supr a ty lidi co tady píšou ty negativa, jsou buď baletky nebo byly sami protivní na člověka který jim chce pomoci!

Byl jsem u paní doktorky na resekci (5 vpravo nahoře).Po přečtení vašich komentářů jsem začal mít strach:-) no a ono bez problému.Již asi pátým rokem nosím korunku na dvojce nahoře(tu obyčejnou od pojišťovny)a dobrý!Jo a taky mi paní doktorka trhala před 11roky šikmo rostlou 5nahoře a představte si taky bez problemu.Nemám problém.

U paní doktorky jsem byla cca před 15.lety na resekci 8.zubu.Nikdy bych tam již nešla - skončila jsem na konec na operaci na krčním oddělení, jelikož zánět po vytržení zubu ihned neléčila a tak se mi to dostalo pod bradu, kde to již museli operativně odstranit - léčba na ORL 11dní a jizva a následky dodnes!Již nikdy více!

K paní doktorce chodím s celou rodinou už více let a všichni jsme s ní moc spokojení, příjemná v jednání s pacienty, odbornice na slovo vzatá.

Byl jsem na trhání dvou osmiček při jedno zákroku. Zuby jsem měl vyrostlé, nijak nezkroucené. Zákrok proběhl naprosto hladce, takže jsem byl spokojený.
Za dva měsíce jdu na další dvě osmičky, které mám taky v pohodě, takže doufám, že se nedočkám podobných strastí, jaké zde popisujete. Toman Jihlava