Stroupežnického 24, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Paní zubařka je vyhořelá. Nejhorší zkušenost. Nemá kus empatie, chce mít vše rychle hotové, na pacientovi jí nezáleží. Bolestivé, nepříjemné, už nikdy víc.
Sestřička je naopak bezvadná!

Možná v hodnocení zahrnu i nějaké obecné poznámky. Chodil jsem k p. Vondrové celá léta jakožto ke školnímu stomatologovi (takže cca 12let i se školkou). Nejsem spokojen s její prací. Sestřička i p. doktorka jsou milé a příjemné. Sestřička snad vždy dobře naladěna, p. doktorka ale často působila dosti unaveně a tak trochu vyhořele. Dlouho jsem u ní nebyl (cca 7 let), takže možná došlo k nějakým změnám, ale pokud pamatuji, vše šlo na pojišťovnu, tudíž ručně míchané plomby, nic moc. A práce jako na páse. Není se čemu divit, spousta pacientů a materiály jen hrazené pojišťovnou (co pamatuji). Když přijde do ordinace 15 dětí ze školy, tak u jedné plomby asi těžko stráví 15 - 20 minut. Plomby mi vypadávali, skoro každá návštěva s nějakým kazem i když ústní hygiena dodržována (panická hrůza ze zubaře a bolest při každé návštěvě mi nedovolila se o zuby nestarat), panoramatický RTG či dílčí žádný. Přišlo mi, že často převrtávala kazy na jí již ošetřených zubech. U trhání jednoho zubu jsem skoro omdléval bolestí, ale jelo se dál (sice mléčný, ale když to rve už nějakou minutu a začíná se Vám zatmívat před očima, tak asi něco není v pořádku). Injekce nikdy nenabídnuta i když jsem o ni projevil zájem a hádat se s někým, kdo mi má strkat do úst ostré předměty s x tisíci otáčkami za minutu nemám v povaze. Věta "Tohle přeci nemůže bolet" opravdu nezabírá!!!. Pokud "Už jenom chviličku vydrž" znamená opakovaně více jak 20 dlouhých bolestných vteřin, tak to těžko může být z pohledu pacienta jen "chvilička." Když jsem se zmínil, že do 15 let jsem měl mít od OZP hrazenu bílou plombu, byla věc zamluvena. Ani už nevím, jak to přesně bylo. Ale evidentně to nechtěla řešit. Přišlo mi, že složitější výkony raději odkládala. Mezeru mezi předními zuby bych dnes raději neměl, ale tenkrát mne to nezajímalo a rovnátka bych odmítl. Ale nebylo co odmítnout, jelikož nebylo nic nabídnuto. Pokud mi vypadne po 3 měsících plomba, je mi udělána nová a po měsíci opět samovolně vypadne, je zřejmě něco špatně. Samovolně vypadávající plomby p. zubařce zazlívám asi nejvíce. Tenkrát jsem to nechápal, ale dnes vím, že je to zase jen o penězích. Málo peněz za pacienta = hodně pacientů = málo času na ně + únava + materiál si posuďte sami. Sehnat dobrého zubaře, který pracuje s nadšením, má na Vás čas, a používá alespoň ty modernější přístroje, materiály, metody a zároveň vede rozumné ceny, to je dnes takřka nadlidský úkol. Ale je to investice do budoucna, kterou si každý musí zvážit sám. Navíc se skutečně vyplatí (finančně i jinak) dojíždět do menších měst či obcí k prověřenému stomatologovi, než si hledat někoho ve velkém městě, kde nájem a zástupy zákazníků tlačí ceny vzhůru. Jsem z Prahy a zvažoval jsem např. zubaře v Radotíně. Nakonec jsem zůstal v Praze, ale obloukem jsem se vyhnul centru a po endodontickém ošetření zubu myslím, že budu relativně spokojený i při dalších návštěvách. Možná je to tím, že jsem už starší, ale u současného stomatologa nemám takový strach. K tomu, že poukazuji na připlácení si u zubaře dodám jen tolik, že jsem chronický skrblík a vždy se snažím neplatit víc, než je nezbytně nutné. Nikomu nákladnější péči nevnucuji, je to v individuálních prioritách. Ještě bych dodal, že přes mé zkušenosti znám osobně nejméně 2 spokojené pacienty p. Vondrové a dle jejich slov by neměnili. Osobně mám zato, že mléčné zuby p. Vondrové klidně svěřit můžete, péči o stále bych svěřil jinde. EDIT: for "Léňa" Jsem lehce pobaven. Podle mne je zase "arogantní blb" ten, kdo nejen, že neuznává názory ostatních (i když to je vlastně svým způsobem také názor, který je potřeba respektovat), ale i nechápe, že někdo může mít pádný důvod nezveřejňovat své jméno v daném případě. Dále je otázkou, co je "solidní podpis." Pro Vás "Léňo" jsem tedy Váňa. Vám by to mělo stačit, jinak máte "máslo na hlavě." Váš názor na p. Vondrovou je samozřejmě platný. Já si prošel mé hodnocení lékaře a trvám na něm. Zdraví Váňa.

Myslím si, že pan AAA přehání.
Já mám také panickou hrůzu ze zubařů a paní doktorka mi vždy vyjde vstíc, přijdu, přihlásím se slušně o injekci a vždy mi ji dá.
Takže člověk AAA, který se nedokáže pod svůj názor ani solidně podepsat, si myslím, že je arogantní blb, který akorát kritizuje.

Lenka

Vždy ochotná, příjemná a myslím si, že odborně na výši

Velká spokojenost! Paní doktorka je velmi milá,vždycky jsem se k zubaři bála ale paní doktorka i sestřička jsou velmi trpělivé a profesionální. Doporučuji!

Chodím k této zubařce s dětmi, jsem velmi spokojená. Je milá a z ničeho nedělá vědu, děti se už nebojí chodit k zubaři jako dřív.

jsem velice spokojena doporučuji

100% spokojenost

Výborná zubařka,milá,sympatická.Vždycky jsem se zubaře bála, u ní jsem v pohodě a nebojím se.Chodím k ní i s 8 letou a máme s ní jen ty nejlepší zkušenosti.Doporučuji.

Také se připojuji k tomu, že tato doktorka je velmi citlivá, po každé když mi vrtá zub popřípadě trhá, tak mi to umrtví, když vidí náznak, že by to mohlo eště bolet, tak se snaží aby to nebolelo.
Byla jsem u ní od října asi 6x a pouze jednou mě to bolelo s tím, že ona sama se divila, jak to. Ale vřele doporučuji, je to opravdu mladá, výborná paní doktorka.´Doporučuji hlavně lidem, kterří mají velký strach ze zubařů jako já ho měla a ted se těším na naše setkání.