Praktický lékař pro dospělé
Jarní 53, Železný Brod

Paní doktorka i sestřička jsou vždy moc milé. Jsem velice spokojena.

Jsem mooc spokojená s paní doktorkou. Má rozsáhlé znalosti, které leckdy nemá ani odborný lékař, tzv. specialista. Je lidská, profesionální,..... prostě jednička.

zatím nejlepší, se kterým jsem se setkal

Jsem nadmíru spokojená. Výborná doktorka i sestřička je moc hodná. Mohu jen doporučit.

V dnešní uspěchané době a při stavu našeho zdravotnictví se paní doktorka jeví jako anděl spadlý z nebe. Její přístup k pacientovi by se dal vyjádřit asi takto: pacient není rozhodně pouhým bodem, který je předán k vyúčtování příslušné pojišťovně, ale právě naopak. Paní doktorka si člověka vyslechne a mnohdy mu nahradí takovu tu "vrbu", který nemocný člověk potřebuje, i když za to ona sama následně nemůže "vyinkasovat" od zdravotní pojišťovny ani korunu. Má rozsáhlé znalosti, které leckdy nemá ani odborný lékař, tzv. specialista. Jejím krédem je lidskost a individuální přístup ke každému člověku, pacient si u ní rozhodně nepřipadá, že ji svojí přítomností obtěžuje, jak tomu, v mnoha případech, v součastnosti bývá. Přeji paní doktorce hodně sil do další práce a nám pacientům, aby to s námi ještě hodně hodně dlouhou dobu vydržela. Paní doktorko děkujeme vám za vaši profesioální a nadstandartní práci praktického lékaře, jste dokonalým prototypem "rodinného lékaře", který je běžným pojmem v zahraničí.

Paní doktorka ,vždy milá,pozorná ,popovídá si i o jiných věcech než o nemocech pacienta.
Má moc hodnou sestřičku.
Myslím,že jsou obě moc příjemné.
A nenatahují s úsměvem ruce na poplatky, jako jinde.
Vždy slušně požádají,nebo také nepožadují nic.
Myslím,že v těchto dveřích mají své pacienty rádi.
My je na oplátku také.

Velmi milá, vstřícná a ochotná. Jedna z mála, která dělá svou práci s chutí.Dopporučuji.

Jsem velice spokojen s přístupem k pacientům i odbornými znalostmi. Nemám žádné námitky k její léčbě ani s doporučením k odboreným lékařům. VŘELE DOPORUČUJI!!!!!!

Velmi zodpovědná s přístupem k pacietum,ochotna hovořit s pacientem o jeho lečbě a dávat
doporučení k odborným lékařům šíroké zkušenosti s lJečbou. DOPORUČUJI!!!!!!!!

Je to velmi milá paní doktorka. Mám jí rád pro její lidský přístup
k pacientum VŘELE DOPORUCUJI. Tato paní doktorka nemá konkurenci

Petr Hluchý