Pod Hájem 324 (budova Ministerstva zemědělství), Králův Dvůr

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Psychologické poradenství

1 000 Kč

1 000 Kč

Mgr. Jana Hrunková - psycholog

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Moje emailová adresa: hrunkovajana@gmail.com

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na PVŠPS a absolvovala psychoterapeutický výcvik akreditovaný pro zdravotnictví Českou psychoterapeutickou společností České lékařské společnosti J. E. Purkyně, výcvik byl veden v daseinsanalytickém směru.
Dále jsem absolvovala individuální Dasieinsanalytický psychoterapeutický výcvik u Doc. Oldřicha Čálka, CSc.
Nadále jsem pokračovala v psychoterapeutickém a daseinsanalytickém vzdělávání a absolvovala mnoho kurzů a seminářů, například tříletý seminární kurz Teorie daseinsanalýzy či Daseinsanalytický výklad snů.
Absolvovala jsem Kompletní kurz krizové intervence akreditovaný MPSV ČR.
Získala jsem odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru Psycholog ve zdravotnictví.
V roce 2015 jsem započala postgraduální vzdělání v oboru Klinická psychologie.
Svou psychologickou praxi jsem vykonávala především v ambulantním zdravotnickém zařízení (Medicentrum Beroun, s. r. o.), kde jsem poskytovala převážně psychoterapii individuální a vedla skupinovou terapii, dále má práce spočívala v psychodiagnostice, krizové intervenci či psychologickém poradenství. Další zkušenosti jsem získala v psychosociální poradně, v chráněném bydlení pro lidi s duševním onemocněním či při stážích v mnoha psychiatrických zařízeních a nemocnicích.
Absolvovala jsem dlouholetou supervizi u MUDr. Zuzany Pinďákové.
Získala jsem osvědčení o úspěšném absolvování kurzu v Rorschachově metodě a MMPI-2, což jsou dvě z nejčastěji používaných psychodiagnostických metod ve zdravotnictví.
Působila jsem jako lektorka na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Přednášela jsem v kurzu Úvod do daseinsanalýzy, v rámci bakalářských programů – Psychologie, Sociální práce.
Další lektorská činnost se týkala např. workschou zaměřeného na prevenci syndromu vyhoření, určeného pracovníkům pomáhajících profesí či workshopu zaměřeného na téma supervize v pomáhajících profesích.
Jsem uznanou terapeutkou pro individuální zkušenost pro frekventanty výcviku v Daseinsanalytickém směru.
Jsem vdaná, s mým mužem máme dvě malé děti, aktuálně věnuji většinu svého času jim, zejména mladšímu synovi, s nímž jsem již třetím rokem na rodičovské dovolené.

Umístění: Mgr. Jana Hrunková - psycholog psychologické poradenství

Musím říci, že paní Hrunková má opravdu lidský přístup. Zažila jsem i jiné psycholožky, u kterých jsem měla dojem, že jsou příliš rezervované. U paní Hrunkové jsem se naopak cítila dobře. Bylo znát, že svou práci má ráda a o své pacienty se skutečně zajímá. Takže děkuji za vřelost a profesionalitu.

Umístění: Mgr. Jana Hrunková - psycholog individuální psychoterapie

Mohu jen a jen doporučit, paní psycholožka mi velice pomohla a dále pomáhá, jsem rád že jsem se k ní dostal.