Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
28. října 11, Děčín

Léčila mě a ted i moje 3 děti, a nikdy nebyl nejmenší problém.. prostě spokojenost veliká...Neměnila bych... a doufám že ještě dlouho ordinovat bude... super lékařka :-)

jsme s paní doktorkou velmi spokojení, je velice příjemná a umí to s dětmi

Místo doktorky ordinuje sestřička. Alespoň mi to tak připadá. Vždycky se jí zeptá, co má předepsat. Když ani sesra neví, koukne do bichle, něco najde. Přijde mi, že o tom nemá ani páru.

Má v péči obě moje dcery a jsem s ní spokojená.Sice 3 x měří než 1 řeže,a je to občas nepříjemné čekání než nasadí antibiotika,ale než aby jim ničila zdraví pro svůj sichr tak to raději počkáme.

Vřele doporučuji. Chodí k ní všechny moje 4 děti nemám co bych vytkl. jen samou chválu!!

Mě paní doktorka léčila a nyní dva syny, je stále stejně příjemná, má velmi dobrý přístup k dětem, mohu jen doporučit.

I mě paní doktorka léčila když jsem byla jako dítě.
Byla úžasná, milá s dětmi to prostě umí to se musí nechat.....

Paní doktorko nikdo se Vám nevyrovná...

velmi dobrý přístup k dětem,mohu jen doporučit

Na paní doktorku nedám v nejmenším dopustit-léčila již mne jako malé dítě,léčí i teď mojí dceru-perfektní přístup,nemám co dodat-prostě jednička!