Táborská 57, Praha 4, Praha

Přijímám: dospělí

Konzultace online

ADHD - komplexní péče (diagnostika, farmakoterapie, psychoterapie)

Depresivní stavy - komplexní péče (diagnostika, farmakoterapie, psychoterapie) +11 Více

Diagnostika psychických obtíží v období těhotenství, mateřství a jejich léčba

Individuální psychoterapie

Krizová intervence a doprovod v náročných životních situacích (např. při ztrátě blízké osoby, ztrátě zaměstnání, ztrátě nenarozeného dítěte, ztrátě životního smyslu, rozvodu, burnout syndrom a podobně)

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Konzultace online

Psychiatrická ambulance MUDr. Jana Čapková

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Jsem atestovaný psychiatr, zabývám se též psychoterapií, dokončuji sebezkušenotní psychoterapeutický výcvik v Gestalt modalitě. Působila jsem v neurovědním výzkumu mezi lety 2015 - 2021. Věnovala jsem se též krizové intervenci.

Umístění: Psychiatrická ambulance MUDr. Jana Čapková ADHD - komplexní péče (diagnostika, farmakoterapie, psychoterapie)

K paní doktorce docházím od března letošního roku, pomohla mě s přetížením v práci a nasměrovala mě na adiktologa, neb za tím vším bylo i nadměrné užívání , kterým jsem si v práci “dopomáhal” k lepším výsledkům, to byla pro mě, ta, nejtěžší fáze léčby. Jsem jí vděčný, že mě do ní “dotlačila”. Nyní jsem již 5 měsíců “čistý”, mám nyní nasazené léky na ADHD, které mě paní Dr. v srpnu diagnostikovala. Ulevilo se mě od problémů, co mě roky tížily..konečně dokážu nějak fungovat. Jen se asi 2x stalo, že přišla později na domluvené sezení, ale omluvila se a čas navíc mě vynahradila. S léčbou jsem opravdu spokojen.

Paní doktorku navštěvuji už přes 2 roky a mohu maximálně doporučit. Patří k nejvíce empatickým a trpělivým lékařům, na které jsem zatím narazila, propojuje znalosti psychiatrie a psychoterapie, má ve všem obrovské pochopení, respektuje hranice pacienta a opravdu obdivuji, kolik své práci často na úkor volného času dává. Je prvním, kdo mi opravdu pomohl vrátit se zpět do života a získal v tomto oboru mou důvěru. Moc za vše děkuji.

K paní doktorce Čapkové chodím na terapii i do psychiatrické ambulance přesně rok, kdy se u mě naplno rozjela středně těžká deprese a obrovské úzkosti. Nikdy jsem nic takového nezažila, bylo to strašné, ale paní doktorka mi pomohla se postupnými kroky dostat z těch nejhorších stavů. Oceňuji její profesionalitu, empatii a znalosti z obou oborů. Paní doktorka se nebojí být přísná a dokázala mě brzdit, když jsem se chtěla rychle vrátit do “normálu”. Díky tomu, zdá se, se mi podařilo moje potíže velmi dobře zaléčit.

Paní doktorka je velký profesionál. Pomohla mi v těžkých chvílích. Díky jejím zkušenostem a empatii mohu prožívat život opět na plno. Otevřely se mi oči. Moc děkuji za pomoc a Vaše pochopení. Obdivuji tuto práci. Jsem ráda, že je na koho se obrátit, když je člověku ouzko. Terapii s paní doktorkou Čapkovou mohu jen a jen doporučit. Ještě jednou díky!

K paní doktorce chodím od vánoc. Paní doktorka se mnou měla obrovskou trpělivost, moc si vážím jejího empatického přístupu a snahy o pochopení. Díky terapii se cítím lépe a není pro mne takový problém každý den fungovat. Srdečně doporučuji.

Umístění: Psychiatrická ambulance MUDr. Jana Čapková Jiný

Skvělá paní doktorka, potíže jsou pryč a děkuji za pomoc. Velmi si vážím tak náročné práce, která uzdravuje lidské duše a mezilidské vztahy a je tak důležitá pro nás pro všechny. Moc děkuji!

Paní doktorku Čapkovou mohu jednoznačně doporučit, za celou dobu obtíží byla až paní Čapková, která mi dokázala efektivně pomoc s návratem do "normálního" životat bez velkých omezení. Profesinální přístup s jasným cílem pomoci všemi možnými způsoby. Doporučuji.

Paní doktorka mi moc pomohla při řešení krize s partnerkou, mnohé jsem díky ní pochopil a náš společný život se díky ní neskutečně zlepšil. Děkuji a všem, kdo potřebuji pomoc mohu jen doporučit. Jirka J. 35 let.

Skvělá paní doktorka, která mi pomohla vrátit se zpět do normálního života po náročném období. Spolupráce skutečně na úrovni ve všech směrech. Lidsky přístup, je znát, že o lidech, co k ni chodí, opravdu přemýšlí.

Umístění: Psychiatrická ambulance MUDr. Jana Čapková Jiný

S paní terapeutkou pracujeme již více než 3 roky na léčbě úzkostlivě depresivní poruchy a doporučuji všem, kteří potřebují pomoc odborníka.
Paní doktorka je profesionál a zároveň velmi milá a empatická. Vždy mi dokáže vše vysvětlit a je zřejmé, že má velmi velký přehled a znalosti v oblasti psychiatrie a psychoterapie.
Za dobu po kterou k paní doktorce chodím pociťuji velké pozitivní změny v oblasti seberozvoje a duševního zdraví a pociťuji k ní 100% důvěru.