Konzultace online • 1 200 Kč

Párová konzultace (80 minut) • 1 500 Kč

Poradna pro partnerské a rodičovské problémy on-line - 75 minut • 1 500 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Konzultace probíhají prostřednictvím aplikace Skype nebo Google meet. Záleží na vaší preferenci. Odkaz na schůzku Vám zašlu na zde zanechaný e-mail cca 20 minut před začátkem sezení. V případě dotazů volejte na přiložené telefonní číslo.

Nejčastěji hledané služby

Konzultace online

Párová konzultace (80 minut)

1 500 Kč

Online konzultace

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Jsem psycholog s odborným vzděláním z Pražské vysoké školy psychosociálních studií, kde jsem absolvoval jednooborovou psychologii. Momentálně procházím daseinsanalytickým výcvikem, který mi umožňuje dále rozvíjet mé terapeutické dovednosti.

V rámci své čtyřleté praxe působím jako externí psycholog a rodinný poradce v poradně pro vztahy a rodinu Thése, kde se zaměřuji především na práci s dětmi a rodiči. Pomáhám rodinám rozvíjet a prohlubovat vzájemné vztahy a podporuji rodiče v rozšiřování jejich rodičovských kompetencí.

Na Psychoterapeutické klinice ESET působím jako psycholog ve zdravotnictví a kromě skupinové práce se zde zaměřuji také na individuální práci s dětmi i dospělými, kteří přicházejí s širokým spektrem osobních problémů. Společně s kolegyní vedu dětskou skupinu pro adolescenty a rodičovskou podpůrnou skupinu. V Terapeutickém centru Epimeleia se navíc specializuji na párové a rodinné konzultace a poskytuji individuální terapii s dětmi i dospělými.

Ve své práci kladu důraz na individuální přístup ke každému klientovi, respektuji jeho životní kontext a postupujeme tempem, které mu nejlépe vyhovuje. Mým cílem je pomáhat lidem najít cestu k lepším vztahům, vnitřní spokojenosti a osobnímu rozvoji.

Moje zkušenost s terapií u magistra Plachého je velmi kladná. Dostalo se mi příjemného a lidského přístupu ve všech ohledech. Kdykoli mohu hovořit o jakémkoli tématu, aniž bych se cítila souzena nebo by byly mé pocity jakkoli zpochybňovány. Zkušenost s odborníky v této oblasti již mám, ale až tady jsem našla někoho, kdo mi opravdu rozumí a pomáhá mi posouvat se kupředu. Celkově bych magistra Plachého doporučila každému, kdo hledá nejen odbornou pomoc, ale také laskavý a empatický přístup. Už po několika sezeních jsem se cítila lépe. Jsem vděčná za vše, co mi terapie přinesla, a to díky magistru Plachému.

K Honzovi chodím už nějakou tu dobu a můžu s klidem říct že je to člověk co opravdu dělá svojí práci výborně. Je to člověk plný empatie a profesionality. Má smysl pro humor a ve svém oboru se vyzná. Snaží se vždy vyjít vstříc i když je často za neprázdný nebo má problém s internetovou komunikací.