Nemocnice Písek
Karla Čapka 589, Písek

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Je arogantní. Neschopnost odpovědět na dotazy. Vyšetření nebylo kvalitní. Naprosto neempatický. Radši nezmiňujte, že jste byli u fyzio... Naprosto si protiřečil.

Pan doktor je arogantní, velmi nepříjemný. Neochotný odpovědět na jakýkoliv dotaz. Zatím nejnepříjemnější lékař jakého jsme v životě potkali. My pacienti jsme laici a jdeme si k lékaři pro radu, ne pro papír a vypadni z ordinace.

Pan doktor i jeho sestřička jsou profesionálové na svém místě. Skvělý přístup a celkově jejich práce neměla chybu. Obrovské poděkování oběma za léčení, za úspěšnou operaci i rekonvalescenci. DĚKUJU.

Umístění: Nemocnice Písek úraz a operace

Já jsem byl naprosto spokojen a děkuji za povedenou operaci ramene a profesionální přístup. Hodnotit kvalitu komunikace je obecně u lékařů ošemetné. Jednak je to hodně subjektivní, a také je většina lékařů přetížena, tím spíše na traumatologii. Ambulance v Písku je zcela přetížena, je to tam na celý den ... Nicméně co jsem potřeboval vědět jsem se dozvěděl.

Zkušený a erudovaný lékař. Velmi důsledný ve vyšetření, nic nepodcení. Odborník, ke kterému mám důvěru.

Tohoto lékaře opravdu nemám ráda! Ať jsem se ptala kohokoliv, jejich názor na pana Nežádala byl stejný. Neochotné a neprofesionální jednání. Odbyl celé vyšetření, které navíc bylo opravdu bolestivé. Na bolest nebral ohledy, ačkoliv jsem ho neustále upozorňovala, že jedná příliš hrubě, jeho odpověd byla, "No jó, ty ženský žádnou bolest nesnesou!" , kterou navíc doprovázel smíchem, mě to směšné opravdu nepřišlo. Tohoto lékaře nedoporučuji!!!

Víborně odvedená operace a když jsem se na kontrole na něco zeptal vstřícně odpověděl.

Neprijemny az to boli..

výborný lékař, skutečně ni pomohl, klidné a vstřícné jednání...