Stomatologická ordinace
Hrádecká 41, Plzeň

Umístění: Stomatologická ordinace

Pan doktor mi zachranil zuby.Chodim k nemu sestym rokem a nemuzu si ho vynachvalit. Take sestricka je velice mila a umi uklidnit.

Velmi příjemný a ochotný lékař, taktéž i jeho sestřička. Vše vysvětlí a poradí. Složitější zákroky s minimální bolestí. Objednání dle potřeby pacienta a bez čekání.

Od pana doktora jsme odešli celá rodina, téměř všechny zákroky jsme platili hotově za nehorázné ceny. Naši známí se divili, že nic takového neplatí, tak jsme přešli k jejich zubaři. Nejen, že kvalita práce je minimálně stejná /už nám opravoval několik korunek/, ale kromě poplatku 30Kč nic neplatíme. Výpis od zdravotní pojišťovny jsme si nenechali udělat, stejně bychom nebyli schopni nikoho udat. Teď jsme se domluvili na nové korunce za cca 3800Kč a u pana Chvojky jsme je platili přes 7500Kč. Tak naprosto souhlasím se zjištěním pana Martina, že pan doktor střílí ceny od oka nebo určitě v té nevyšší hranici.

Velmi ochotný a pečlivý lékař, těžko posoudit nakolik je dobrý, nejsem odborník. Minimální čekací doba, obědná na čas a ten pak dodrží, poradí s čištěním a podobně. Jen mi přijde, že poslední dobou nějak podražil, ceny střílí tak nějak od oka.

No před dvaceti lety to bylo ještě za Husáka tak bych chtěl vědět kde se tu vzali ti zkušenější co mohli radit. Já jsem přišel k panu doktorovi od jiného doktora ze střediska a tam to byl středověk. Arogance, šlendrián, čekání klidně dva měsíce s bolavou pusou atd...
Zatímco ti střediskový soudruzi by mi nejradši všechno vymlátili a pak mě vykopli abych už hlavně neobtěžoval, pan doktor Chvojka mě v podstatě zachránil a vylepšil chrup. Ponejprv musel postupně opravit ty střediskový patlanice a dát mi normální plomby. atd atd...

S panem doktorem jsem měla tu čest před více než 20 lety.Tenkrát také srozumitelně vysvětloval.Bohužel nevěděl o čem mluví a od zkušenějších si poradit nenechal.Na jeho broušení šesti zubů,místo původních dvou se nedá zapomenout.Určitě si už nepamatuje,já bohužel ano.Doufám,že za ta léta přišel na to,že arogantním chováním,jaké tehdy měl,si pacienty nezíská.

Jj, souhlas, chodím k němu od školky a absolutně si nemůžu stěžovat. Skvělý osobní přístup jeho i jeho sestřičky. Je důkladný a ohleduplný, skoro vůbec se tam nečeká, většinou jsem hned na řadě.

Velmi šikovný a ochotný zubař. Vše ohledně zákroku velmi pečlivě a srozumitelně vysvětlí a poradí. Dává školení jak si správně čistit zuby a vůbec jak o ně dobře pečovat. Ošetření lze vpohodě telefonicky domluvit podle potřeby pacienta. atd atd...