OLIDENT prakt. lékař - stomatolog
Kartouzská 6/204, Praha

Naprostá katastrofa. Zmatená a velmi popudlivá, s pacienty nejen že komunikovat neumí, ale ani se o to nesnaží. Bez jakéhokoli vysvětlování sahala po vrtačce a dotazy na to, co že to tedy se zubem mám a co se chystá dělat, brala jako osobní urážku. Mám silný dávivý reflex, ale u šikovného zubaře jsem s tím neměl problém - tahle dáma mi rvala prsty do pusy jako řeznice a když jsem dávil, začala se vztekat, že "neví, co má dělat". Málem mě poslala domů s dírou v zubu, nakonec ji narychlo něčím vyplnila a prý že hotovo, přestože předtím prohlašovala, že tam dá dočasnou výplň, aby se zub zahojil. Po půl roce zub stále bolí, hledám jiného zubaře, aby se na to podíval - myslím, že to paní Prokšová schválně odflákla a zub se dál kazí.

Vyhnout se obloukem, někdo takhle cholerický a komunikačně neschopný nemá v pečovatelské profesi co dělat, i kdyby byl sebelepší profík - a paní doktorka zjevně není ani to.

Paní zubarka je manuálně zručná a pečlivá. Mluví mizerně česky a ve své přísnosti ani nemá dost empatie k pacientovi, aby mu v klidu vysvětlila co a proč se chystá v jeho ůstech dělat. Každý dotaz nebo nesouhlas (třeba jen k odstínu korunky) bere jako osobní ůtok na její erudovanost a schopnosti. Do ordinace vás nikdy nevpustí přesně v objednaný čas a když se sami zpozdíte o 5 minut - dostanete přednášku jak žák základní školy.
Ale komu nevádí její neomalené chování - tomu lze zubařku doporučit protože "technicky" je profesional a praktik.

Paní doktorka působí někdy poněkud tvrdě a nekompromisně, ale svojí práci dělá vyjímečně dobře. Chodím k ní už dlouhá léta a na její péči nemám nejmenší důvod si stěžovat.

Velice arogantní lékařka.Vzala mě po objednání o hodinu později!!! a ještě mě nakonec vyhodila s rozvrtaným zubem,protože jsem s sebou měla svého 1,5 letého synka,který plakal.Byla to její chyba,já měla hlídání na objednaný čas.Opravdu nejhorší jednání lékaře ,které jsem kdy zažila.Naštěstí už mám novou paní zubařku,velice pečlivou a milou.

Paní doktorka je velmi pečlivá, pacientovi se maximálně věnuje. Prostě super :-)

Práci dělá pečlivě a zodpovědně.