Ortopedická ambulance
Olomoucká 29, Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pan doktor je velmi schopný ve svém oboru. Moje zdravotní problémy jinde podceňovali, ale panu doktorovi se můj stav nezdál a dál pracuje na léčbě. Opravdu si cením jeho ochoty a péče.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Absolutní skvělá dlouholetá zkušenost s péčí pana doktora a jeho sestřičky. Doporučuji nehledat jiného ortopeda.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Navštívily jsme ordinaci na preventivní vyšetření se starším chlapečkem z ciziny. Všichni ošetřující a hlavně pan doktor byli vstřícní, ohleduplní, profesionální a všechno dobře vysvětlili. Určitě tuhle ordinaci navštívíme v budoucnosti, když to bude za potřebí. Děkujeme.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pan doktor Okáč je skvělý odbornik, velmi si vážím jeho ochoty pomoct, zájmu o celkový zdravotní stav, jeho lidskému přístupu a trpělivemu vysvětlování. Jako vždy mně moc pomohl, jeho léčba je nejen profesionální, ale hlavně účinná

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pan doktor je skvělý odborník, na kterého se dá spolehnout, velice svědomitý a pečlivý. Snaží se vyjít vstříc, konzultuje s ostatními lékaři a ochotně vyšle pro jistotu i k dalším specialistům. Problémy pacientů sleduje dlouhodobě a snaží se je řešit. Je málo takových lékařů!

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pan doktor se mi vždy věnuje, i když přijdu s více nastřádanými problémy, ke kolenu se přidají v mezidobí prsty, záda, atd. a tím prodloužím vyšetření. Ochotně pošle k jiným specialistům, napíše ortopedické pomůcky.Chodím k němu možná už 20 let, tak je to už vlastně takový můj rodinný lékař.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pan doktor je profesionál s lidským a laskavým přístupem k malým i velkým pacientům. Děkujeme!

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

MUDr. Okáč je odborník na svém místě. Velice si cením nejen jeho odborných znalostí a zkušeností, ale i empatického přístupu k pacientům, snaze vysvětlit podrobně zdravotní problém. Je to jeden z mála lékařů, kteří s pacientem hovoří a odpovídá na otázky.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Konečně jsem našla lékaře který je vynikající odborník a který v krátké době zjistil podstatu mých problémů,zajistil veškerou i nadstavbovou léčbu, ordinace je ve spolupráci se skvělou sestrou perfektně vedena,komunikace nadstandartní..U takového lékaře mi nevadí ani delší čekání v čekárně.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

S panem doktorem mám dobré zkušenosti, jen to čekání (i přes objednání) bývá problém, zvlášť, když máte bolesti. Také by měl v jinou dobou vyšetřovat děti a v jinou dospělé, protože když přijde více maminek s dítětem včetně nějakého kočárku, není v čekárně k hnutí.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Minulý týden mě něco píchlo do chodidla. V neděli mi to nateklo fakt hodně a dnes je čtvrtek a furt to nepolevilo. Lehce to splasklo tam, kde me to pichlo ale rozsirilo se me to dal az k prstum ten otok. Vetsinou rano, kdyz vstanu, tak si rikam ze ten otok mizi ale v prubehu dne se to zvetsi... v nedeli, jak mi to oteklo, tak jsem nemohl ani stoupnout na tu nohu a pretrvalo to az do utery ale od stredy me to uz neboli a muzu normalne chodit. Vetsinou rano (v pondeli) jsem na tu nohu nemohl ani stoupnout. Chodidlo leduju nebo na obklad nanesu nejakou visnovou suspenzi.
Byl jsem u doktora 2x a ten mi rekl, ze je to jen otok po stipnuti a ze to bude trvat dyl ale rikal jsem si, ze bych zasel nekam na rentgen nebo ja nevim... Nebo to je normalni, ze od nedele to mam natekle a cely chodidlo mam natekly?

Vážený paciente,
tvrzení "mě něco píchlo do chodidla" chápu jako bodnutí hmyzem. V tomto případě byste se měl co nejdříve obrátit na nejbližší chirurgickou ambulanci. Chirurg tuto situaci pravděpodobně vyřeší sám.
Na ortopedie vás odešle, uzná-li to za potřebné. S pozdravem, Okáč.

MUDr. Ivo Okáč

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na více info o pec u miminek. Děkuji za odpověď

Děkuji za nebývale strohý dotaz. Pes equinovarus congenitus je složité onemocnění, které vyžaduje komplexní, víceoborovou léčbu, kterou ortopedie samozřejmě zastřešuje. Žádáte informací více, předpokládám tedy, že už nějaké informace a zkušenosti máte a že žádáte druhý, nebo již několikátý názor. V tomto případě doporučuji, abyste se s dítětem objednala některé pondělí odpoledne do ambulance k podrobnému vyšetření a udělání dalšího léčebného plánu. K vyšetření vezměte dosavadní související dokumentaci: ortopedii, RHB neurologii, genetiku ... S pozdravem Okáč.

MUDr. Ivo Okáč