Praktický lékař pro dospělé
Hlubočepská 2/33, Praha

Vstřícný a rozvážný, empatický a vždy mi našel řešení. Chápe pacienta a dovede rozumně komunikovat, je dobře vybaven pro léčení a užívá osvědčené metody a postupy. Ochotný.

Je důsledný,ochotný a vstřícný.

Něco jako Trabant (auto bývalé NDR) uspokojí, ale nenadchne.

vždy každému vyhoví.

MUDr. Ezechiáš je velmi zvláštní lékař, u kterého jsem vždy měla pocit, že obtěžuji a jakékoliv problémy si vymýšlím. Dlouhou dobu jsem měla problémy s trávením, neustále tvrdil, že to je pouze můj subjektivní pocit. Až po mé opakované žádosti mě poslal na sonograf. vyšetření. Vzhledem k tomu, že toto nic jednoznačně neprokázalo, pan ,,doktor,, prohlásil, jak jsem říkal - nic vám není. Tato poslední kapka mě vedla k jinému lékaři, který mě ihned odeslal na gastroskopii, kde potíže diagnostikovali, nasadili léky a do 2 měsíců jsem měla pokoj. Kdybych setrvala u pana dr. Ezechiáše, asi mi je zle dodnes. Opravdu nedoporučuji!!!!

Mohu vyslovit jen maximální spokojenost!

léčí moji rodinu už po tři generace a jsme spokojeni

Velmi dobrý praktický lékař, vstřícný, ochotný. Jsem s ním natolik spokojená, že jsem v jeho péči už dlouhá léta, i když jsem se odstěhovala do jiného obvodu Prahy. Velmi mi pomohl, mohu ho jen doporučit.

lepší se vyhnout