Ord. praktického lékaře pro dospělé
Fibichova 2866, Most

Osobne si na pani doktorku nemohu stezovat. Ze zdravotních důvodů jsem ji prilis nenavstevovala. Pokud ano, byla mi ordinovana antibiotika. Nepamatuji se, ze by me kdy vysetrila. O pristupu sestry bylo napsano mnoho a vse dle meho nazoru "sedi". Zalezi totiz na tom, s kym zrovna sestra jedna. Jste-li v prizni, neni problem.

pani doktorka je moc hodna velmy hodna ale ta sestra ja nevim jak se mam dostat k doktorce nechce me pustit mel sem uraz 21.5.2012 byl sem tam jen videla nalez a rekla prit te vitahnou stehi za 10 dni naschledanou a za pani doktorkou me nepustila nevim co mam delat . nistor josef

Na tento zážitek nezapomenu. Sestra - nevychovaná. Při první vstupní návštěvě mi začala automaticky tykat. Po mé opakované připomínce, aby mi vykala mi bylo odpovězeno, že mi prostě tykat bude. Tak jsem se zvedla a odešla. Zlatým hřebem bylo, když za mnou sestra vyběhna na chodbu, kde byla čekárna s několika čekajícími pacianty a začla na mě řvát "vždyť já bych ti mohla dělat babičku!". Takže kdo je mladší než ona (odhaduji ji n 60 let) připravte se na stejné zacházení. K.

Velmi dobrá doktorka,lidský přístup,sestra je svérázná,ale hodná-doporučuji.

Sem naprosto spokojenej, vždy je o mně v plné míře postaráno.

Neberu nikomu jeho názor a osobní zkušenosti... Ale pokud budu mluvit za sebe, tak jsem s pí.doktorkou velmi spokojená, vždy jsem se k ní dostala, nikdy se nestalo, že by mne tam sestra nevpustila. Paní doktorka se mnou vždy zabývala, nic neodbyla, lidský přístup, vše OK. Sestřička se trochu moc vyptává, ale mě je to jedno, stejně to pak vždy řeknu doktorce.... nemám absolutní problém tam chodit. Když jsem byla těhotná a trpěla velkými nevolnostmi, nechala mě na marodní doma abych někde neomdlela a nerozbila si třeba hlavu :) co vím, tak kamarádky doktorka jí poslala zpět do práce, že těhotenství není nemoc a nevolnost je nedílnou součástí. Já mohu paní doktorku jen a jen doporučit. Michaela Halamová

nistor josef 15121969 most

Perfektní

V ordinaci p.doktorky jsem zjistila,že v jednání s pacienty je tak trochu psychologie.Samozřejmě,je to názor jednotlivce,ale na mě pusobí velice příznivě.Někdo potřebuje drama,já osobně ne!! Už "v předpokoji" u sestry ze mě spadnou obavy,které mám,když jdu na vyšetření a lidské jednání p.doktorky,mě uklidní natolik,že"strach"který někdy mám,ze mě spadne.Myslím,že k léčení naprosto patří,nejen napsat recept,ale i trocha popovídání a zájem o pacienta je na místě.Věřím,že tento názor nesdílím pouze já,ale většina pacientu,kteří do ordinace chodí.Nyní sem chodí i moje dcera a ta je přístupem p. doktorky i sestry naprosto spokojena-a určitě mužeme srovnávat.

dobry den pani doktorko byl sem uvas v ordinaci a mate dovolenou tak to neva mam rymu naky divny v srpnu no snad to neni praseči chřipka ja vas hodnotim jako vibornou doktorku at si lide ovas pišou co chtěji promě ste specialista nashledanou NISTOR. JOSEF