Ord. gynekologie, cytologické centrum
nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary

Umístění: Ord. gynekologie, cytologické centrum Jiný

Spokojenost, nemohu nic vytknout. A ruku na srdce každý jsme jen člověk. Můžeme mít jakýkoliv názor či zkušenost,ale u mě za dobu 5 let co ordinaci navštěvují je vše v pořádku

Umístění: Ord. gynekologie, cytologické centrum Jiný

Paní doktorka Koprnická je takový lidský anděl - milá, ochotná a profesionální. Skoro 2 roky mě trápilo postkoitální krvácení s nímž mi moje lékařka nebyla schopná pomoci. Finančně i časově náročná léčba bez výsledku se velmi podepsala na mojí psychice. Pak jsem se dostala do ordinace paní doktorky I.K., která hned během prvního vyšetření zjistila příčinu a odeslala mě na operativní zákrok. Po jeho provedení je zase vše v pořádku. Za sebe mohu tuto lékařku jedině doporučit !

Paní doktorka je naprostý poklad. Ona i sestřička jsou zlatíčka. Je moc pečlivá, milá a ochotná. Lepší doktorku neznám. Nedám na ni dopustit, stará se jako o vlastní. Kdyby každý doktor byl takový, tak by to byla radost. Chodím si k ní odpičinout.

Já chodím k paní doktorce od 17 let,léčí mě již 18 let prošla jsem konizací čípku. Paní doktorka je pečlivá a starala se o mě v době těhotenství. Na paní doktorku i sestřičku pěji chválou. Ráda k ní chodím. Mohu jen doporučit.

Chodím k paní doktorce již dlouho, její přístup byl a je vždy velmi osobní a šetrný. Sestřička také velmi příjemná vždy když jsem potřebovala ochotně hledala volné místečko v kalendáři a vždy mě objednala. Teď jsem těhotná a nemůžu si vůbec na nic stěžovat, všechny mé dotazy vždy ráda zodpoví. Můžu jen doporučit!

Byla jsem poslána od mého doktora k této doktorce z důvodu, že se mu něco nezdálo na děložním čípku. Paní doktorka mi udělala jen stěry a za 3 týdny jsem si měla přijít pro výsledky. To mi bylo řečeno, že tam nález je a za 3 měsíce si mám znova přijít na stěry. Přes rodinu jsem se pak sama domluvila ještě na kontrole ve FN Plzeň, kde mi pan doktor vzal i biopsii a ejhle, vyšel mi přednádorovej stav nejvyššího stupně... Takže za mě tuhle doktoru už never more.

Nedalo mi to a i já přijdu s troškou do mlýna... Každý znás se nemůže zalíbit všem, ale... I já jsem přešla k této paní doktorce, již od začátku jsem měla smíšení pocity, ale řekla jsem si, že jsem přecitlivěla.. Že je to jen můj pocit, že je nepříjemná, protože druhá návštěva byla jakž takž v pohodě, že to, že je taková či maková, prostě je no... Jenže... Byla jsem přítomna u toho, když odmítla ošetřit pacientku která měla nadváhu a myslím si že ne až tak velkou, pacientka byla v akutním stavu, nechala jí odejít ubrečenou, poníženou, přece jí nezničí její křeslo!!! Křeslo přednější před akutním stavem pacientky! To jsme to dopracovali... To se přeci nedělá "Paní doktorko"... Ještěže existují i jiní lékaři, kteří neškatulkují pacienty, podle toho jak vypadáme, protože toto co jsem viděla mi nahnalo hrůzu!

Dobrý den, chtěla jsem přejít k MUDr. Koprnické, protože mi bylo řečeno, že má dobrý přístup k pacientům. Ale bohužel již v první fázi jsem narazila na její sestru, která mi to v podstatě znemožnila, takže mě svým hloupým přístupem odradila přejít k této lékařce úplně.
Volala jsem sestře, zda ještě nabírají nové pacienty, že jsem těhotná a že bych chtěla přejít od mé současné doktorky (u které se mi právě nelíbil její přístup ke mně jako k pacientovi) k MUDr. Koprnické. Sestra mi sdělila, že doktorka má dlouhé čekací doby a že mě může vzít až po tom co od mé poslední návštěvy u mého současného gynekologa uběhnout 3 měsíce (takže bych jako těhotná byla ve vzduchoprázdnu, nebyla bych po tu dobu ošetřovaná). Nicméně se mi tato odpověď nezdála a proto jsem zavolala na VZP - revizního lékaře - ten mi samozřejmě sdělil , že sestra mi řekla nesmysl, že mohu přejít k jinému doktorovi po uplynutí 3 měsíců od REGISTRACE u toho starého (ne od mé poslední návštěvy u něj), tak stanoví zákon.
Takže volám milé sestře zpět, samozřejmě jí sděluji, že jsem volala na VZP,kde mi sdělili, že měnit lékaře lze po uplynutí 3 měsíců po registraci (ne od poslední návštěvy u něj!), načež sestra mi neustále tvrdí, že to má paní doktorka takto nastavené, a já se jí znovu ptám, jak to může mít takto nastavené , když v zákoně je to jinak a platby přichází od pojišťoven, načež ona mi řekne, že jí platí doktorka a že musí poslouchat svého zaměstnavatele (a ne zákon:)) a když chci mluvit přímo s doktorkou tak řekne, že tam není, ačkoliv mi den předtím řekla, že tam bude, takže ať si zavolám někdy zase příští týden, kdy tam bude paní doktorka.
Takže jednání hloupé, uražející průměrně inteligentního člověka, který není ovcí, která sklapne, když jí něco sdělí "autorita" (jak si možná čeští lékaři a sestry myslí, že stále jsou - i když pravá autorita se právě prezentuje úplně jiným chováním - dialogem a přímým vystupováním, partnerstvím), ale člověkem který si umí sehnat informace, aby nebyl systémem zneužíván.
Ano, je to velký problém najít dobrého lékaře (sestru) i s profesionálním přístupem, který jedná s pacientem jako s partnerem (ne s jako bezbranným idiotem, který si nechá všechno líbit), vysvětlí za co se platí, nabídne možnosti, bere objednané pacienty na čas a umí s pacientem komunikovat.

I já velmi ráda chodím na tato, mnohdy nepříjemná vyšetření. Přišla jsem k paní doktorce před mnoha lety, od pana doktora Bíby. Protože jsem měla problémy, o které se ona starala. Po příchodu do ordinace jsem byla v Jiříkově vidění. Přívítání podáním ruky, dotazy na to, jak se cítím a stručným vysvětlením postupu vyšetření a léčení. Na to jsem nebyla zvyklá. Předtím to bylo jako bych tam byla jen další osoba na vyšetření. Viz odpověď na přání pokračovat v antikoncepci: Kolik je vám let? 45 ? Tak to by vám mohl stačit acylpirin mezi nohy. Po operačním zákroku jsem chodila na kontroly k ní a už jsem se k původnímu gynekologovi nevrátila. Poprosila jsem pani doktorku o přijetí pod její křídla. Vyhověla mi. Byla jsem šťastná. Vím, že jsem v dobrých rukách. Nesmím zapomenout ani na sestřičku. I ona tvoří tu mile sehranou dvojici. Její hlas, i v telefonu, zní milým, uklidňujícím tónem. Proto: Děkuji vám oběma.

Dlouho jsem váhala, zda mám napsat do této rubriky,ale když sleduji dění dnešního světa a vidím ty pochybné hodnoty, za kterými se lidé ženou,nedalo mi to.Já si myslím,ne jsem o tom přesvědčena, že tou hlavní a nezaměnitelnou hodnotou je zdraví.A tím i reaguji na mnohé diskuse všech možných pisatelek na těchto stránkách.Já to mám vyřešené, měla jsem zdravotní problém, o kterém jsem
prakticky vůbec nevěděla,můj svědomitý lékař mne odeslal k paní doktorce Koprnické na kontrolní vyšetření, paní doktorka mne vyšetřila odebrala cytologii a biopsii a správně rozhodla.Ano správně rozhodla tak, že když jsem poté podstoupila operaci a přišel výsledek histologie a i následná kontrolní vyšetření
potvrdila, že i když za pět minut dvanáct, ale že jsem vylečená a tudíž zdravá.Mohu říci, že mne předtím vůbec nezajímalo, jak se paní doktorka tváří,jak má vymalovanou ordinaci, zda se u ní čeká atd., ale zajímal mne výsledek.A to , že rozhodla správně, určila správně další postup a nemýlila se,
to je to podstatné.To si všechny uvědomme, nehleďme na to, jak se kdo tváří,ale výsledek ten nás musí zajímat.I lékaři mají svoje problémy v práci, doma, s dětmi, se svým mnohdy podlomeným zdravím, ale svoji práci přesto všechno, musejí zvládat.Vím o čem mluvím, můj otec byl také lékař.Kdo z jiných profesí pracuje na sto a více procent?Nepouštějme se do debat o nepodstatných věcech.Ty přejděme, ale na to jak dopadneme a zda budeme zdravé a budeme si dál moci užívat krás života, na tom nám má záležet.Přeji všem krásné podzimní dny a paní doktorce Koprnické ještě jednou děkuji a přeji do života jen to nejlepší.V úctě
Hana K.