Paní doktorka je příjemná a má zájem, ale se svými pacienty nehorázně dlouhou dobu vykecává, dost často zbytečně a zdlouhavě. Pacient u ní stráví i hodinu, takže není výjimkou, že v čekárně strávíte celé dopoledne, přestože před vámi jsou pouze dva lidé. Máte možnost se objednat, ale je to v podstatě k ničemu. Minimálně dvě hodiny si počkáte tak jako tak. V čekárně bez možnosti větrání, kde je velká cedule "zákaz kouření" je to permanentně cítit kouřem a paní doktorka hulí v ordinaci. Stejných a jistě i lepších odborníků, u kterých ale nemusíte čekat tak nehorázně dlouhou dobu, je jistě více, proto paní doktorku spíše nedoporučuji.

Paní doktorka je odbornice na slovo vzatá, nicméně při akutních problémech je třeba se obrnit trpělivostí takřka královskou, jelikož si u ní v čekárně posedíte klidně i celé dopoledne, což je s horečkou celkem nepříjemná věc. Dá se k ní objednat, ale ani to vám nezaručí, že v čekárně nevysedíte důlek. Přesto jsem s její péčí spokojená, jelikož případné problémy a neduhy umí řešit a je přístupná alternativní medicíně, nerozdává plošně antibiotika na každé zakašlání. Pokud jste zaneprázdněný manažer, rozhodně hledejte jiného lékaře, pokud si rádi počkáte na odbornou péči, budete spokojeni.

mame cela rodina doktorku moc radi jeji ruce jsou od boha vyborna ,doporucuji, vzdy jsme byly peclive uzdravenii i prohlidnuty je nejjjjjjjjj neejjjjjjj

je ro moje pani doktorka a je velice dobra ..no co vice dodat..

Velmi dobrá lékařka,vždy ochotně poradí a má velmi pěkné jednání,jsem velmi spokojena.

Šikovná a velmi ochotná kékařka

Je výborný odborník, zajímá se i o alternativní medicínu, vždy poradí.

S paní lékařkou jsem velmi spokojena,má citlivý přístup k pacientům,vždy dobře poradí.

C

Neustále na dovolené, špatný přístup k pacientům, nevyšetřuje a nezajímá se o problémy do hloubky. Jako pacient se srdeční vadou jsem závislý na pravidelných odběrech a lékařských předpisech, ale setkávám se se zavřenou ordinací bez náhrady a upozornění z důvodu dovolené a pod. Jsem velice nespokojen a totéž platí pro MUDr.Kvasničku, se kterým mají společný vztah, ordinaci i dovolené, takže místo aby se vystřídali zavřou ordinaci a nechají nás jezdit do druhé ordinace v Janově, kde ordinuje starý doktor. Nezájem o pacienta je zjevný.

Mohu doporuči, jsem s ní spokojená. Je opatrná s antibiotiky, doporučuje i homeopatika, lze se poradit i o dalších alternativách léčby. Vychází vstříc. Jediný prolém jsou dlouhé čekací doby v čekárně.