Praktický lékař - stomatolog
Na Hřebenkách 3, Praha

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

K paní doktorce chodíme celá rodina a opravdu nerozumíme, že existují lidé, co nemají rádi zubaře. My se k ní vždycky těšíme. Paní doktorka je moc milá, plná energie, obrovsky citlivá. Když mi jako dítěti dělala nějaké nepříjemné vyšetření, vyprávěla mi u toho pohádku. Jediné negativum je, že paní doktorka tu bohužel nebude na věky a nový lékař bude dle historek z okolí asi dobrý očistec po této paní doktorce..

Byla jsem u paní zubařky na doporučení kamarádky a z jejího neuvěřitelně milého a chápavého jednání jsem naprosto v šoku! Nejúžasnější zubní lékařka na světě. Profesionální přístup samozřejmostí, lidskost, pečlivost, empatie... můžu říct, že se budu snad i dokonce těšit k zubaři :D :)

Nejlepší doktorka na světě, chodím k ní již od základní školy a některé její plomby drží dodnes :-), vždy milá, ochotná, vstřícná, jsem moc ráda,že takový lidé existují... teď bydlíme mimo Prahu a stejně jsem zubařku nezmenila, přeji jí hodně štěstí a spokojených pacientů ;-)

ochotná, přijemná, vždycky vyjde vstříc a fakt umí.
díky moc za 10 let vše bez problému.

K paní doktorce chodím už tři roky a jsem maximálně spokojená. Je to nejen výborný stomatolog, ale je taky úžasná jako člověk. Její milý, chápavý a lidský přístup aby člověk jinde pohledal. Takových jako ona je žalostně málo a je to škoda. Přeji paní doktorce ještě mnoho let úspěšné praxe a zdraví.

Paní zubařka dokáže svým přístupem krásně člověka uklidnit, je milá, příjemná. Její práce je absolutně profesionální a precizní. Za svůj život jsem nepotkal tak milou doktorku. Prostředí je příjemné a sestřička milá.

Paní doktorka je výborná zubařka a skvělý člověk.

Paní doktorka je velice příjemná a hlavně lidská. Její přístup je profesionální.

Paní doktorka má skvělý přístup k pacientům, je to 100% profesionálka.

Se vším co pacienti přede mnou napsali naprosto souhlasím, taková ona opravdu je.
Chodíme k ní celá rodina několik let a ani jednou nás nezklamala.Moc děkujeme a kdyby to šlo nechala bych paní doktorku Hanslovou naklonovat i pro jiná oddělení.